Obudowa CHIEFTEC BU-12B-300 Czarny
CHIEFTEC
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a dostarczymy je w dniach 19.05.2026 - 21.05.2026
+ Darmowa dostawa
Porównaj
Chieftec BU-12B-300. Układ: Small Form Factor (SFF), Model: PC, Kolor produktu: Czarny. Zasilanie: 300 W. Obsługiwana średnica wentylatorów przednich: 80 mm. Obsługiwane rozmiary dysków twardych: 2.5,3.5". Szerokość produktu: 92,5 mm, Głębokość produktu: 290 mm, Wysokość produktu: 280 mm
Cechy
Typ produktu
Obudowa
Konstrukcja
Small Form Factor (SFF)
Typ obudowy
Small Form Factor (SFF)
Wymiary kompatybilnej płyty głównej
Mini-ITX
Materiał
SECC
Połączenia przednie
Wejście audio,Wyjście audio
Kanały 5,25 cala
1
Kanały 3,5 cala
1
Max. wysokość chłodzenia procesora
6.5 cm
Max. długość karty graficznej
150 mm
Dodatkowe informacje
Zasilanie 300 W
Szerokość
92.5 mm
Wysokość
280 mm
Głębokość
290 mm