Słuchawki bezprzewodowe PHILIPS TAH3209BK/00
PHILIPS
Zobacz dane techniczne
Ekspresowa dostawa
W mniej niż 90 minut. Sprawdź dostępność w koszyku.
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a dostarczymy je w dniach 18.05.2026 - 19.05.2026
Sprawdź odbiór w sklepie
Aby sprawdzić dostępność produktu:
Porównaj
Korzyści:
  • Lekkie i wygodne
  • Dynamiczne basy
  • Do 25 godzin odtwarzania
  • Łączność Bluetooth.
Lekkie i wygodne
Dynamiczne basy
Do 25 godzin odtwarzania
Łączność Bluetooth
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
Słuchawki bezprzewodowe
System
Zamknięte
Typ konstrukcji
Nauszne
Kompatybilność
Smartfony, tablety, laptopy, komputery pc, inne urządzenia audio obsługujące technologię Bluetooth
Obszar zastosowania
Telephony
Transmisja sygnału
Bezprzewodowa, Bluetooth
Impedancja nominalna
32 Ohm
Czułość
112 dB (1 kHz)
Pasmo przenoszenia
20–20 000 Hz
Maksymalna moc wejściowa
20 mW
Przetworniki
32 mm