Suszarka do włosów PHILIPS BHD713/10 Szary
PHILIPS
Zobacz dane techniczne
Ekspresowa dostawa
W mniej niż 90 minut. Sprawdź dostępność w koszyku.
Dostępny online
Złóż zamówienie przed 21:00, a dostarczymy je już jutro
+ Darmowa dostawa
Sprawdź odbiór w sklepie
Aby sprawdzić dostępność produktu:
Porównaj
Suszarka do włosów PHILIPS BHD713/10
Korzyści:
  • Moc 1800 W
  • Technologia ThermoShield Advanced
  • Mocny strumień powietrza
  • O 20% szybciej suszy niż suszarka do włosów o mocy 2300 W
  • Jony mineralne zmniejszają uszkodzenia powierzchni włosów przez promieniowanie UV
  • Teraz o 20% lżejsza konstrukcja
Mocny strumień powietrza
20% szybciej suszy niż suszarka do włosów o mocy 2300 W
20% szybciej niż suszarka do włosów o mocy 2300 W: bardziej wydajny system suszenia poprawia przepływ powietrza i przenoszenie ciepła. Dlatego ta suszarka do włosów o mocy 1800 W przewyższa nawet suszarkę do włosów o mocy 2300 W.
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
Suszarka do włosów
Moc maksymalna
1800 W
Ilość prędkości
2
Regulacja temperatury
Tak 4 tryby
Nawiew zimnego powietrza
tak
Typ silnika
Silnik AC
Wyposażenie
Dyfuzor
tak
Koncentrator
Uchwyty mocujące
Zdejmowana kratka wlotu powietrza
Jonizacja
Składana rączka
nie
Dodatkowe informacje
Zasilanie
Zasilanie
Sieciowe
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Częstotliwość
50 Hz
Podłączenie do zasilania [V]
230 V
Bezpiecznik
10 A