Telewizor LED BLAUPUNKT 43FCT6000S 43" FHD TizenOS HDR Czarny
BLAUPUNKT
Numer produktu: 1499931
949,00zł
Porównaj
Przekątna ekranu (cal)
Zobacz dane techniczne
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a my dostarczymy je od 15.05.2026
+ Darmowa dostawa
Sprawdź odbiór w sklepie
Aby sprawdzić dostępność produktu:
Odkryj powiązane modele
  • MediaMarkt poleca
Biały dzwonek z falami na niebieskim tle, wskazujący alert.
Telewizor OLED LG OLED65C54LA 65" 4K 144Hz webOS OLED Color Grafitowy
6199,00zł
Porównaj wersje
Porównaj
Najważniejsze korzyści:
  • Ekran 43" Full HD – wyraźny obraz o rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli
  • System Smart TV Tizen OS 8.0 – dostęp do aplikacji i sklepu z aplikacjami
  • Wbudowane tunery DVB-C/T/T2/S2 – odbiór telewizji cyfrowej bez dodatkowych urządzeń
  • Dolby Digital Plus – czysty i przestrzenny dźwięk z mocą 2 × 8 W
  • Złącza: 2 × HDMI, 2 × USB, CI+, RJ-45, AV In, optyczne.
Komfort użytkowania na co dzień
Dla kogo ten produkt?
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
Telewizor LED
Typ wyświetlacza
Direct LED
Przekątna ekranu
109 cm / 43 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
95.6 cm / 55.6 cm / 8.7 cm
Format HD
Full-HD
Smart TV
tak
System operacyjny
Tizen
Wyposażenie
Rozdzielczość
1920 x 1080
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
60 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
60 Hz