Telewizor LED BLAUPUNKT 43FGC5500S 43" FHD Google TV HDR Czarny
BLAUPUNKT
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a my dostarczymy je od 15.05.2026
+ Darmowa dostawa
Sprawdź odbiór w sklepie
Aby sprawdzić dostępność produktu:
Odkryj powiązane modele
  • MediaMarkt poleca
Biały dzwonek z falami na niebieskim tle, wskazujący alert.
Telewizor OLED LG OLED65C54LA 65" 4K 144Hz webOS OLED Color Grafitowy
6199,00zł
Porównaj wersje
Porównaj
Najważniejsze korzyści:
  • Ekran 43" Full HD DLED – realistyczne kolory, wysoki kontrast i wyraźne kontury obrazu
  • System Google TV – dostęp do aplikacji, sklepu Google Play i obsługa głosowa
  • Wbudowane tunery DVB-T/T2/C/S2 – odbiór telewizji cyfrowej w standardzie HD i UHD
  • Dźwięk 2 × 6 W z Dolby Audio – czysty i przestrzenny dźwięk w codziennym użytkowaniu
  • Łączność bezprzewodowa – Wi-Fi 2T2R oraz Bluetooth 5.0
  • Złącza: 2 × HDMI, 2 × USB, RJ-45, CI+ – szerokie możliwości podłączenia urządzeń
  • Funkcje dodatkowe – EPG, timer snu, blokada rodzicielska, teletekst.
Komfort użytkowania na co dzień
Dla kogo ten produkt?
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
Telewizor LED
Typ wyświetlacza
Direct LED
Przekątna ekranu
109 cm / 43 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
95.6 cm / 55.6 cm / 8.7 cm
Format HD
Full-HD
Smart TV
tak
System operacyjny
Google TV
Procesor
Quad-core
Wyposażenie
Rozdzielczość
1920 x 1080
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
60 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
60 Hz