Telewizor LED BLAUPUNKT 24HCG4000S 24" HD Google TV 12V Czarny
BLAUPUNKT
Zobacz dane techniczne
Niestety dostawa nie jest możliwa
Sprawdź odbiór w sklepie
Aby sprawdzić dostępność produktu:
Odkryj powiązane modele
  • MediaMarkt poleca
Biały dzwonek z falami na niebieskim tle, wskazujący alert.
Telewizor OLED LG OLED65C54LA 65" 4K 144Hz webOS OLED Color Grafitowy
6199,00zł
Porównaj wersje
Ten produkt będzie wkrótce dostępny
Porównaj
Blaupunkt 24HCG4000S to kompaktowy telewizor LED o przekątnej 24 cale, idealny do mniejszych pomieszczeń lub kampera. Oferuje obraz HD Ready, system Google TV z dostępem do popularnych aplikacji oraz zasilanie 12 V, dzięki czemu sprawdzi się także w podróży.
Kluczowe zalety:
  • System Google TV – dostęp do Netflix, YouTube, Prime Video i innych aplikacji
  • Pełny tuner DVB-T/T2/C/S/S2 – odbiór telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej
  • Łączność bezprzewodowa – Wi-Fi 2T2R oraz Bluetooth 5.0
  • Bogate złącza – 2×HDMI, 2×USB, RJ-45, wyjście słuchawkowe
  • Zasilanie 12 V – idealny do użytku mobilnego, np. w kamperze
  • Niskie zużycie energii – tylko 17 W w trybie pracy, klasa energetyczna E.
Design i jakość obrazu
Dla kogo?
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
Telewizor LED
Typ wyświetlacza
Direct LED
Przekątna ekranu
60 cm / 24 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
53.6 cm / 33 cm / 7.7 cm
Format HD
HD
Smart TV
tak
System operacyjny
Google TV
Wyposażenie
Rozdzielczość
1366 x 768
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
60 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
60 Hz