Telewizor LG UHD AI 43UA73003LA Czarny
LG
Dostępny online
Złóż zamówienie przed 15:00, a dostarczymy je już jutro
+ Darmowa dostawa
Porównaj
LG UHD AI 43UA73003LA. Długość przekątnej ekranu: 109,2 cm (43"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: LED, Kształt ekranu: Płaski, Typ podświetlenia LED: Direct-LED. Smart TV. Natywne proporcje obrazu: 16:9. System formatu sygnału cyfrowego: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wi-Fi, Przewodowa sieć LAN. Kolor produktu: Czarny
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
Telewizor
Typ wyświetlacza
LED
Przekątna ekranu
109.2 cm / 43 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
957 mm / 558 mm / 57.9 mm
Format HD
UHD 4K
Format HDR
HLG
Smart TV
tak
System operacyjny
webOS
Procesor
α7 Gen8 AI Processor 4K
Funkcje AI
Wirtualny asystent
Wyposażenie
Rozdzielczość
3840 x 2160 pixels
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
60 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
60 Hz
HGiG
tak
Format ekranu
16:9
Podświetlenie LED
Technologia LED
Direct-LED
Wysoki zakres dynamiki (HDR)
Dynamic Tone Mapping, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Odbiór
Tunery
DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Wyposażenie
Projekt ekranu
Płaski
Odtwarzacz DVD
nie
nagrywarka DVD
nie
Dodatkowe informacje
Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR)
Producent/importer
GTIN
Typ produktu
Telewizor
Producent
Producent
LG Electronics Deutschland GmbH
Website
https://www.lg.com/de/support/kontaktieren-sie-uns/#:~:text=Support%2DHotline%3A%20%2B49%206196%207883000%20*