Telewizor Neo QLED SAMSUNG QE85QN92FAT 85" 4K 165Hz Tizen FreeSync Premium Pro Czarny
4.9 (68)Na podstawie 68 ocen
Numer produktu: 1493886
SAMSUNG
SAMSUNG
  • Rabat 10%
  • -5% dla Klubowiczów
Telewizor OLED LG OLED65C54LA 65" 4K 144Hz webOS OLED Color Grafitowy
Porównaj
Korzyści:
  • Rozdzielczość 4K UHD z technologią Neo QLED
  • Procesor AI NQ4 Gen3
  • Neo Quantum HDR+
  • System operacyjny Tizen.
Procesor AI NQ4 Gen3
Przekątna ekranu
214 cm / 85 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
189.22 cm / 108.19 cm / 2.79 cm
Format HD
UHD 4K
Format HDR
HDR10+, Quantum HDR plus
Procesor
AI NQ4 Gen3
Rozdzielczość
3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
165 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
165 Hz