Telewizor OLED evo AI LG OLED77M59LA 77" 4K 144Hz webOS Zero Connect Box Czarny
Niestety dostawa nie jest możliwa
Sprawdź odbiór w sklepie
Aby sprawdzić dostępność produktu:
Ten produkt będzie wkrótce dostępny
LG OLED77M59LA to 77-calowy telewizor OLED evo AI oferujący bezprzewodowe przesyłanie obrazu i dźwięku w jakości 4K dzięki technologii Zero Connect Box. Wyposażony w procesor α11 AI 4K oraz wsparcie dla VRR do 144 Hz, zapewnia płynność obrazu i doskonałe wrażenia wizualne. System webOS umożliwia łatwy dostęp do ulubionych aplikacji i usług streamingowych.
Telewizor sprzedawany bez podstawy.
Korzyści:
- Zero Connect Box – bezprzewodowe przesyłanie obrazu i dźwięku
- Procesor α11 AI 4K
- VRR (Variable Refresh Rate) do 144 Hz
- System webOS.
Procesor α11 AI 4K
Obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania do 144 Hz gwarantuje płynność obrazu, szczególnie podczas dynamicznych scen w grach i filmach akcji. Technologie G-Sync i AMD FreeSync Premium minimalizują zacięcia i opóźnienia.
System webOS
Charakterystyka techniczna | |
|---|---|
Typ produktu | Telewizor OLED evo AI |
Typ wyświetlacza | OLED evo |
Przekątna ekranu | 195 cm / 77 " |
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.) | 171.2 cm / 98.6 cm / 2.48 cm |
Format HD | UHD 4K |
Format HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
Smart TV | tak |
System operacyjny | webOS |
Technologia | FreeSync i G-SYNC |
Procesor | α11 4K AI |
Funkcje AI | Procesor AI, Optymalizacja wydajności, Skalowanie AI |
Sztuczna inteligencja (AI) | Tak |
Wyposażenie | |
|---|---|
Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
Częstotliwość odświeżania (maksymalna) | 144 Hz |
Częstotliwość odświeżania (domyślna) | 120 Hz |