Telewizor QLED PEAQ PTV 43GQU-5025T 43" 4K Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDR 10 Czarny
PEAQ
Dostępny online
Złóż zamówienie przed 20:00, a dostarczymy je już jutro
+ Darmowa dostawa
Sprawdź odbiór w sklepie
Aby sprawdzić dostępność produktu:
Odkryj powiązane modele
  • MediaMarkt poleca
Biały dzwonek z falami na niebieskim tle, wskazujący alert.
Telewizor OLED LG OLED65C54LA 65" 4K 144Hz webOS OLED Color Grafitowy
6199,00zł
Porównaj wersje
Porównaj
Telewizor QLED PEAQ PTV 43GQU-5025T 43" 4K Google TV Dolby Vision Czarny
Kluczowe zalety produktu:
– Ekran 43″ QLED 4K UHD (3840 × 2160) – obraz pełen szczegółów i kolorów
– Dolby Vision i HDR10 – doskonały kontrast i realistyczne odwzorowanie barw
– Google TV z obsługą głosową i Asystentem Google – szybki dostęp do treści online
– Dolby Atmos + 2 × 10 W głośniki – mocny i przestrzenny dźwięk
– Szybki czas reakcji 6,5 ms – płynne wrażenia w filmach i grach
– Szerokie kąty widzenia 178° – komfort oglądania z każdej perspektywy
– Łączność: 3 × HDMI 2.1, USB 2.0, USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Chromecast
– Smukła konstrukcja w czarnym kolorze z możliwością montażu na ścianie (VESA 300 × 300).
Dzięki QLED, UHD i HDR10 – najwyższe doznania podczas oglądania
Płynny obraz dzięki technologii MEMC
Dolby Audio dla imponujących wrażeń dźwiękowych
Spersonalizowana rozrywka i inteligentne funkcje
Nieograniczona przyjemność z oglądania dzięki potrójnemu tunerowi
Nowoczesny, bezramkowy design
Wszechstronne możliwości podłączenia
Witamy w świecie rozrywki PEAQ
PEAQ - Marka stworzona dla Media Markt
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
Telewizor QLED
Typ wyświetlacza
QLED
Przekątna ekranu
108 cm / 43 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
95.74 cm / 55.62 cm / 8.1 cm
Format HD
UHD 4K
Format HDR
Dolby Vision, HDR10
Smart TV
tak
System operacyjny
Google TV
Wyposażenie
Rozdzielczość
3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
60 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
50 Hz