Telewizor QLED SHARP 55HM5446E 55" 4K TiVo OS Dolby Vision Czarny
Telewizor OLED LG OLED65C54LA 65" 4K 144Hz webOS OLED Color Grafitowy
Porównaj
Najważniejsze korzyści:
  • QLED – bogata gama kolorów – żywe barwy i głęboki kontrast dzięki technologii Quantum Dot
  • 4K Ultra HD z Dolby Vision – obraz inspirowany standardem kinowym
  • Dolby Atmos – dźwięk przestrzenny 360° – pełne zanurzenie w akcji
  • TiVo OS – intuicyjny system Smart TV – szybki dostęp do aplikacji i kanałów
  • Sterowanie głosowe – łatwe wyszukiwanie treści bez pilota
  • HDMI 2.1 z eARC, VRR i ALLM – idealny dla graczy i fanów kina
  • Obsługa AV1 – najwyższa jakość streamingu – lepszy obraz przy niższym zużyciu danych.
Smart TV, który łączy wszystko, co oglądasz
Dla kogo ten produkt?
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
Telewizor QLED
Typ wyświetlacza
QLED
Przekątna ekranu
139 cm / 55 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
122.6 cm / 71.3 cm / 8.4 cm
System operacyjny
TiVo OS
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
60 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
50 Hz