Telewizor QNED 65QNED813RE 65" 4K 100Hz Quantum Dot NanoCell
LG
Zobacz dane techniczne
Niestety dostawa nie jest możliwa
Brak możliwości odbioru
Ten produkt będzie wkrótce dostępny
Porównaj
Telewizor LG 65QNED813RE QNED 4K Smart TV ze sztuczną inteligencją.
Korzyści:
  • Posiada technologię QNED Color Pro wspieraną przez Quantum Dot i NanoCell
  • Wykorzystuje algorytmy głębokiego uczenia do zwiększania kontrastu i jasności
  • Mocny procesor α7 AI 4K Gen6
  • ThinQ AI i webOS
  • Osobisty opiekun treści
Inteligentne funkcje dla Twojej wygody
Osobisty opiekun treści
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
Telewizor QNED
Typ wyświetlacza
QNED
Przekątna ekranu
164 cm / 65 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
145.6 mm / 84 cm / 2.97 cm
Format HD
UHD 4K
Format HDR
HDR10, HLG
Smart TV
tak
System operacyjny
webOS
Technologia
FreeSync
Procesor
α7 AI Processor 4K Gen6
Wyposażenie
Rozdzielczość
3840x2160
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
100 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
100 Hz