Telewizor OLED LG OLED42C54LA 42" 4K 144Hz webOS OLED Color Grafitowy
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a dostarczymy je w dniach 19.05.2026 - 20.05.2026
+ Darmowa dostawa
Sprawdź odbiór w sklepie
Aby sprawdzić dostępność produktu:
Telewizor OLED evo AI LG OLED42C54LA 42" 4K 144Hz webOS OLED Color Grafitowy
LG OLED42C54LA to kompaktowy telewizor OLED, który łączy technologię OLED evo z zaawansowanym przetwarzaniem obrazu, oferując wyraźne detale, głęboką czerń i naturalne kolory. Dzięki częstotliwości odświeżania do 144 Hz oraz wsparciu dla technologii gamingowych, świetnie sprawdzi się także jako ekran do gier. Wyposażony w system webOS i pilot AI Magic Remote zapewnia szybki dostęp do rozrywki i intuicyjną obsługę.
Korzyści:
- Procesor α9 AI 4K Gen8
- Częstotliwość odświeżania do 144 Hz
- Obsługa Dolby Vision i Dolby Atmos
- System webOS z AI Magic Remote.
Procesor α9 AI 4K Gen8
Odświeżanie do 144 Hz, wraz z VRR, AMD FreeSync i G-SYNC Compatible, zapewnia płynną i dynamiczną rozgrywkę bez efektu rozrywania obrazu. Idealny wybór do konsol i PC.
System webOS z AI Magic Remote
Charakterystyka techniczna | |
|---|---|
Typ produktu | Telewizor OLED |
Typ wyświetlacza | OLED |
Przekątna ekranu | 106 cm / 42 " |
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.) | 93.2 cm / 54 cm / 4.11 cm |
Format HD | UHD 4K |
Format HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
Smart TV | tak |
System operacyjny | webOS |
Technologia | FreeSync i G-SYNC |
Procesor | α9 AI Procesor 4K Gen8 |
Funkcje AI | Procesor AI, Optymalizacja wydajności, Skalowanie AI |
Sztuczna inteligencja (AI) | Tak |
Wyposażenie | |
|---|---|
Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
Częstotliwość odświeżania (maksymalna) | 144 Hz |
Częstotliwość odświeżania (domyślna) | 120 Hz |