TV LG OLED evo AI C5 OLED83C51LA Czarny
LG
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a dostarczymy je w dniach 15.05.2026 - 19.05.2026
+ Darmowa dostawa
Porównaj
LG OLED evo AI OLED83C51LA. Długość przekątnej ekranu: 2,11 m (83"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: OLED evo, Kształt ekranu: Płaski. Smart TV. Technologia interpolacji: OLED Motion, Czas odpowiedzi (typowy): 0,1 ms, Natywne proporcje obrazu: 16:9. System formatu sygnału cyfrowego: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wi-Fi, Przewodowa sieć LAN. Kolor produktu: Czarny
Przekątna ekranu
210.8 cm / 83 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
1842 mm / 1055 mm / 52.9 mm
Format HDR
Dolby Vision
FreeSync i G-SYNC
Procesor
α9 Gen 8 AI Processor 4K
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
120 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
120 Hz