TV LG UHD UR78 43UR78006LK.API Czarny
LG
Numer produktu: 144421540
Porównaj
Zobacz dane techniczne
Niestety dostawa nie jest możliwa
Ten produkt będzie wkrótce dostępny
Porównaj
LG UHD 43UR78006LK.API. Długość przekątnej ekranu: 109,2 cm (43"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: LED, Kształt ekranu: Płaski. Smart TV. Natywne proporcje obrazu: 16:9. System formatu sygnału cyfrowego: DVB-T2, DVB-S2. Wi-Fi, Przewodowa sieć LAN. Kolor produktu: Czarny
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
TV
Typ wyświetlacza
LED
Przekątna ekranu
108 cm / 43 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
200 mm / 56.4 cm / 5.77 cm
Format HD
UHD 4K
Obraz 3D
nie
Technologia 3D
nie
Format HDR
HDR10, HLG
Smart TV
tak
System operacyjny
webOS
Technologia
Funkcje AI
Wirtualny asystent
Wyposażenie
Rozdzielczość
3840 x 2160 pixels
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
50 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
50 Hz