TV SAMSUNG UE32H5000FK Czarny
SAMSUNG
Numer produktu: 162658553
Porównaj
Zobacz dane techniczne
Niestety dostawa nie jest możliwa
Ten produkt będzie wkrótce dostępny
Porównaj
Samsung UE32H5000FK. Długość przekątnej ekranu: 81,3 cm (32"), Rozdzielczość: 1366 x 768 px, Typ HD: HD, Technologia wyświetlacza: LED, Kształt ekranu: Płaski. Smart TV. Natywne proporcje obrazu: 16:9. System formatu sygnału cyfrowego: DVB-T2C. Wi-Fi, Przewodowa sieć LAN. Kolor produktu: Czarny
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
TV
Typ wyświetlacza
LED
Przekątna ekranu
81.3 cm / 32 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
733.2 mm / 438.9 mm / 72.2 mm
Format HD
HD
Format HDR
HDR10+
Smart TV
tak
System operacyjny
Tizen
Funkcje AI
Wirtualny asystent
Wyposażenie
Rozdzielczość
1366 x 768 pixels
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
50 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
50 Hz
Optymalizacja obrazu
Hyper Real, Samsung Contrast Enhancer, Micro Dimming Pro
Format ekranu
16:9
Wysoki zakres dynamiki (HDR)
High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Odbiór
Wyposażenie
Projekt ekranu
Płaski
Elektroniczny przewodnik po programach (EPG)
tak
Automatyczne programowanie kanałów
Certyfikat CI+
Dźwięk
Moc głośników [W]
10 W