Żarówka LED GENERAL ELECTRIC LED 7/A60/830/220-230V/E27/BX ECO
GENERAL ELECTRIC
Numer produktu: 1389027
8,99zł
Porównaj
Zobacz dane techniczne
Niestety dostawa nie jest możliwa
Brak możliwości odbioru
Ten produkt będzie wkrótce dostępny
Porównaj
Żarówka LED o mocy 7W i gwincie E27.Korzyści: Wysoka energooszczędność Szerokie zastosowanie Duża ilość cykli włącz/wyłącz Długa żywotność
Charakterystyka techniczna
Barwa światła
brak danych
Okres użytkowania
10000 h
Kształt
Gruszkowaty
Typ produktu
Żarówka LED
Cechy
Liczba Włączeń / Wyłączeń
100000
temperatura barwowa
3000 K
Waga (wg producenta)
50 g
Waga
50 g
W opakowaniu znajdziesz
1
Ilość
1
Szerokość
60 mm
Wysokość
109 mm
Kolor
Biały
Wielkość sprzedaży
1 szt.
Kod producenta
Dane o zużyciu energii
Producent
GENERAL ELECTRIC
Nazwa / charakterystyka modelu
LED 7/A60/830/220-230V/E27/BX ECO
Mocowanie
E27
Klasa energetyczna
A+
Strumień świetlny
550 lm
Pobór mocy
7 W