PLN 649

Słuchawki SAMSUNG Galaxy Buds (SM-R170NZKAXEO) Czarny

nr kat.: 1401394 SAMSUNG
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Słuchawki SAMSUNG Galaxy Buds (SM-R170NZKAXEO) Czarny
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Słuchawki SAMSUNG Galaxy Buds (SM-R170NZKAXEO) Czarny
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Oto słuchawki, w których świetnie słyszysz i sam jesteś doskonale słyszany.

Korzyści:

 • Po prostu otwórz etui i sparuj urządzenia. Galaxy Buds działają od chwili wyjęcia z opakowania, natychmiast łącząc się z Twoim urządzeniem Galaxy za pośrednictwem Bluetooth, dzięki temu jesteś na bieżąco i nie tracisz czasu.
 • Specjaliści od akustyki z AKG dostroili Galaxy Buds tak, by słuchawki dostarczały niezwykle bogaty, żywy dźwięk o wysokiej rozdzielczości – jakbyś zawsze był na koncercie pod samą sceną.
 • Po prostu wsuń je do kieszeni i ruszaj w drogę. Galaxy Buds zachwycają wyrafinowanym designem, dzięki któremu mają tak kompaktowy rozmiar, że bez trudu znajdziesz dla nich miejsce.
 • Adaptacyjna technologia podwójnego mikrofonu sprawia, że hałas w tle odchodzi w przeszłość. Galaxy Buds rozpoznają Twoje otoczenie i przełączają się pomiędzy wewnętrznym a zewnętrznym mikrofonem, by nic nie zakłócało Twojej rozmowy.
 • Kontroluj swoje otoczenie. Galaxy Buds pozwalają Ci szybko skupić się na tym, co dzieje się wokół Ciebie, bez potrzeby wyjmowania słuchawek. Teraz nigdy już nie przegapisz czegoś, co jest dla Ciebie istotne.
 • Rewolucyjny, smukły kształt gwarantuje, że zawsze pozostaną na swoim miejscu, niezależnie od tego, jaką uprawiasz aktywność.
 • Daj sobie wolność oglądania i słuchania na dowolnym ekranie. Możesz sparować Galaxy Buds ze swoimi urządzeniami Galaxy i płynnie przechodzić z jednego na drugie. Teraz niczego już nie przegapisz.
 • Przez cały czas użytkowania wysokowydajna mikrobateria Galaxy Buds zapewni, że po jednym ładowaniu będziesz mógł słuchać ulubionych utworów nawet przez 6 godzin. A gdy skończysz, słuchawki mogą łączyć się z urządzeniami Galaxy obsługującymi bezprzewodowe dzielenie się mocą. Efekt? Galaxy Buds możesz doładować praktycznie zawsze i wszędzie.
Techniczne

Rodzaj słuchawek

Bezprzewodowe, Prawdziwie bezprzewodowe (True Wireless)

Aktywna redukcja szumów

Tak

Regulacja głośności

TAK

Łączność bezprzewodowa

Rodzaj transmisji bezprzewodowej

Bluetooth

Typ Bluetooth

Wersja 5.0

Maksymalny czas pracy [h]

6

Typ akumulatora

58 mAh (słuchawki), 252 mAh (etui)

Charakterystyka mikrofonu

Mikrofon

TAK

Typ mikrofonu

Podwójny

Sposób mocowania mikrofonu

Wbudowany

Fizyczne

Konstrukcja

Dokanałowe

Waga [g]

5.6

Inne

Wymiary słuchawki: 17.5 x 22.5 x 19.2mm; Wymiary etui: 70 x 38,8 x 26,5; Waga etui: 39,6g

Ogólne

Producent

Samsung

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

6 miesięcy

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

4 na 5

The funn boy

Słuchawki SAMSUNG Galaxy Buds (SM-R170NZKAXEO) Czarny

Nie Pierwsze I najlepsze true wirles

Słuchawki mam od miesiąca I wszystko jest perfekcyjne oprócz:baterii w etui która je ładuje tylko jakieś 1,5 rażą i to że nie raz jest problem z łącznością a mianowicie słuchać nieraz trzeszczenie

5 na 5

tomek

Słuchawki SAMSUNG Galaxy Buds (SM-R170NZKAXEO) Czarny

samsung buds

słuchawki świetne nie wylatują z ucha kompatybilność z samsung galaxy s :) super i nie rozumiem ludzi którzy piszą że fajny dźwięk tylko basu nie ma - nie jest tak.
posiadam te słuchawki i powiem tyle dźwięk super i bas także super ! jak najbardziej polecam !!!!!!!
trochę drogie ale i tak nie żałuję ani jednej złotowki wydanej na te słuchaweczki

POLECAM

5 na 5

raval82

Słuchawki SAMSUNG Galaxy Buds (SM-R170NZWAXEO) Biały

Jak fanboy apple'a pokochał Samsunga...

Nie wszyscy mnie znają więc dla ścisłości powiem, że od 10 lat jestem fanboyem wszystkiego z logo nadgryzionego jabłka. Od pewnego czasu (wiek, już nie ten;) ale postanowiłem wprowadzić do swojego życia nieco sportu. Wybrałem bieganie, bo to najprostszy dla mnie sposób , wychodzę kiedy chcę, nie muszę inwestować w drogi sprzęt czy w wejściówki na siłownię. Więc biegam tak od jakiegoś czasu i pomyślałem, że skoro spędzam już 1h na zewnątrz miło by było gdyby towarzyszyła mojemu ruchowi także muzyka. Wtedy podjąłem decyzję aby kupić słuchawki. Na pierwszy rzut poszły słuchawki dołączone do Iphona. Niestety kabel, który łączył słuchawki z telefonem, denerwował mnie, a poza tym, niezbędne było zabieranie na trening telefonu. Wtedy podjąłem decyzję o kupnie słuchawek bezprzewodowych i sparowniau ich z zegarkiem. Testowałem kilka modeli od budżetowych wersji kupionych na chińskim alledgro, aż po Jabry elite 65. Z Jabrów byłem zadowolony natomiast były one nieco za duże i jakoś źle trenowało mi się z takimi dużymi słuchawkami. Zwłaszcza zimą, kiedy zakładałem czapkę. Przymierzałem się do zakupu AirPodsów, natomiast ich kształt kłócił mi się z tym, że są to słuchawki, które mogą być używane do treningów. Więc mimo mojego wewnętrznego sprzeciwu, zdecydowałem się kupić Galaxy Buds.
Od tego momentu, wiem że istnieje życie poza Apple;)
Słuchawki genialnie spisują się podczas treningów, są to pierwsze słuchawki, które udało mi się spasować idealnie do mojego ucha (w każdych innych zawsze cos było nie tak), obsługa poprzez dotyk (pauza, następny numer, poprzedni numer, oraz 2 inne funkcje) jest intuicyjna i nie wymagają wyciągania telefonu lub w moim przypadku używania zegarka do sterowania muzyką. Dodatkowo słuchawki mają funkcję Enhanced Ambient Sound, dzięki, której słyszysz to co dzieje się w otoczeniu. W moim przypadku, kiedy biegam po zmroku przy ulicy, pozwala mi to dbać o bezpieczeństwo ale doskonale sprawdzą się w sytuacji, kiedy słuchasz muzyki, a ktoś zawoła Cię, lub coś do Ciebie będzie mówił. Do słuchawek dołączane jest maleńkie, bardzo ładnie wykonane etui (mniejsze niż te od Jabry czy Airpodsów), które jest jednocześnie ładowarką. Ładujemy je za pomocą USB lub poprzez ładowarkę indukcyjną, bądź kładąc je na telefonie, który w ten sposób także może ładować inne urządzenia. Słuchawki starczają mi na 4-5 treningów (po 1 -1,5h), producent podaje 6h pracy i są to jak najbardziej wiarygodne dane. Etui pozawala dodatkowo na doładowanie słuchawek kilkukrotnie, więc spokojnie wystarczy na kilkanaście godzin muzyki bez źródła zasilania. Jakoś dźwięku dla mnie jest absolutnie wystarczająca i mając na uszach Jabrę i AirPodsy, muszę powiedzieć, że dźwięk Budsów najbardziej przypadł mi do gustu. Dodam tylko, że na Iphonach słuchawki korzystają ze standardowych ustawień, a prawdziwe pole do popisu mają z aplikacją na Androidy. Wtedy możemy dowolnie korygować ustawienia i wycisnąć z nich maxa.
Ja swoich Budsów, nie zamieniłbym na nic innego, polecam każdemu, także a może zwłaszcza do treningów;)

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są trzy propozycje ratalne:


20x0% + odroczona płatność do 3 miesięcy przy zakupie Gwarancji Plus -> Sprawdź szczegóły

Do 55 rat + odroczona płatność do 3 miesięcy -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Słuchawki SAMSUNG Galaxy Buds (SM-R170NZKAXEO) Czarny
Słuchawki SAMSUNG Galaxy Buds (SM-R170NZKAXEO) Czarny ×
Słuchawki SAMSUNG Galaxy Buds (SM-R170NZKAXEO) Czarny
Słuchawki SAMSUNG Galaxy Buds (SM-R170NZKAXEO) Czarny
Słuchawki SAMSUNG Galaxy Buds (SM-R170NZKAXEO) Czarny
Słuchawki SAMSUNG Galaxy Buds (SM-R170NZKAXEO) Czarny
Słuchawki SAMSUNG Galaxy Buds (SM-R170NZKAXEO) Czarny
Słuchawki SAMSUNG Galaxy Buds (SM-R170NZKAXEO) Czarny

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]