Telewizor LG 55UN71003LB

nr kat.: 1424447
 • Przekątna ekranu [cal]:
  55
 • WiFi:
  TAK
 • Smart TV:
  TAK
 • Optymalizacja obrazu:
  TruMotion 100 Hz
 • Moc głośników [W]:
  20
 • USB:
  TAK
 • Tuner cyfrowy:
  DVB-CDVB-SDVB-S2DVB-TDVB-T2
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
1899
,-
2197
Taniej o 298

63,30 x 30   rat

Raty online

0% i 6 mies. nie płacisz

Dostępny
Wysyłamy w 24h
Warianty produktu

Klienci widzieli również

Telewizor SAMSUNG UE55AU7192U
2 199,00 zł
Telewizor SAMSUNG UE55TU7022K
2 197,00 zł
Telewizor XIAOMI Mi TV P1 55
2 099,00 zł
Telewizor LG 55UP81003LR
2 349,00 zł

Akcesoria

Dysk zewnętrzny TOSHIBA Canvio Basics 1TB Czarny HDTB410EK3...
189,00 zł
Słuchawki JBL Tune 500 Czarny
89,90 zł
Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny
1 379,00 zł
Soundbar JBL Bar 5.1 Surround
2 249,00 zł
Soundbar LG SL6YF
1 199,00 zł
Soundbar LG SN4
999,00 zł
Klawiatura MICROSOFT All-in-One Media
169,00 zł
Soundbar JBL Bar 5.0 MultiBeam Soundbar
1 599,00 zł
Soundbar LG SJ2
599,00 zł
Soundbar JBL Link BAR
967,00 zł
Soundbar LG SN5Y
1 099,00 zł
Soundbar LG SL4Y
999,00 zł
Kabel AVINITY HDMI - HDMI Pozłacany 3 m
94,80 zł
Kabel AVINITY HDMI - HDMI Kątowy 90 stopni 1.5m
84,80 zł
Kabel AVINITY HDMI - HDMI Pozłacany 3 m
74,80 zł
Kabel AVINITY HDMI - HDMI Pozłacany 1.5 m
84,80 zł

Opis i specyfikacja

lg-55un71003lb
Osoba używająca aplikacji LG TV AR na telefonie i kod QR prowadzący do aplikacji LG TV AR (http://www.lgtvism.com/lgtvar)Osoba używająca aplikacji LG TV AR na telefonie i kod QR prowadzący do aplikacji LG TV AR (http://www.lgtvism.com/lgtvar)
Sprawdź, jak telewizor LG będzie pasował do Twojej przestrzeni za pomocą aplikacji LG TV AR
*Interfejs ekranowy w prawdziwej aplikacji może wyglądać inaczej.**Materiały dostępne są w języku angielskim.
Prawdziwa rozdzielczość 4K dla rozrywki na najwyższym poziomie
Telewizor LG UHD wprowadzi Cię do całkiem nowego świata rozrywki. Zapewni doskonale szczegółowy obraz w jakości 4K i żywe kolory podczas oglądania filmów, wydarzeń sportowych oraz grania w gry. Delektuj się realistycznym obrazem w rozdzielczości cztery razy większej niż Full HD.
Panorama zapełnionego stadionu piłkarskiego w ramie telewizora.Panorama zapełnionego stadionu piłkarskiego w ramie telewizora.
* Rzeczywisty produkt może wyglądać inaczej niż na zdjęciu.
Czterordzeniowy procesor 4K
Oglądaj wszystko w lepszej jakości
Procesor usuwa szum wideo oraz zapewnia żywsze kolory i lepszy kontrast. Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K.
Ikony redukcji szumu, dynamicznych kolorów i skalowania do wyższej rozdzielczości oraz ekran telewizora przedstawiający malowniczą panoramę gór, lasu i jeziora.Ikony redukcji szumu, dynamicznych kolorów i skalowania do wyższej rozdzielczości oraz ekran telewizora przedstawiający malowniczą panoramę gór, lasu i jeziora.
AI ThinQ
Twoje wygodne centrum dowodzenia
Inteligentna technologia LG AI ThinQ ułatwia życie. *Funkcja rozpoznawania naturalnego głosu umożliwia sterowanie całym domowym systemem IoT.
Mężczyźni i kobiety na sofie w salonie z telewizorem, na ekranie którego widać pulpit główny.Mężczyźni i kobiety na sofie w salonie z telewizorem, na ekranie którego widać pulpit główny.
*Funkcja rozpoznawania głosu naturalnego jest dostępna w następujących językach: angielski, koreański, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, rosyjski, polski, turecki, japoński, arabski, wietnamski, tajski, szwedzki, indonezyjski, duński, holenderski, tajwański oraz norweski.*Języki duński i norweski staną się dostępne w drugiej połowie 2020 r.*Dostępność usługi może się różnić w zależności od kraju.*Rzeczywisty produkt może wyglądać inaczej niż na zdjęciu.*Nazwa funkcji w ustawieniach może się różnić w zależności od systemu operacyjnego telewizora.
Prawdziwie kinowe wrażenia
Stwórz salę kinową w domu
Ekran telewizora przedstawiający scenę z filmu fantasy, w której kobieta stoi wpatrzona w góry.Ekran telewizora przedstawiający scenę z filmu fantasy, w której kobieta stoi wpatrzona w góry.
Mężczyzna siedzący na kanapie i oglądający film akcji. Dziewczyna na ekranie telewizora trzyma napięty łukMężczyzna siedzący na kanapie i oglądający film akcji. Dziewczyna na ekranie telewizora trzyma napięty łuk
FILMMAKER MODE™
Oglądaj treść zgodnie z intencją twórcy
Procesor automatycznie wyłącza wygładzanie ruchu, aby pozwolić w pełni cieszyć się ruchomymi obrazami. Oglądaj filmy i inne rodzaje treści zgodnie z zamiarem twórcy i z zachowaniem kinowych wrażeń.
*Logo FILMMAKER MODE™ jest znakiem handlowym UHD Aliance, Inc.*Rzeczywisty produkt może wyglądać inaczej niż na zdjęciu.
Para jadąca drogą w samochodzie. Połowa jest pokazana na zwykłym ekranie o słabej jakości obrazu. Druga połowa jest pokazana w żywych i wyraźnych kolorach na telewizorze LG UHD.Para jadąca drogą w samochodzie. Połowa jest pokazana na zwykłym ekranie o słabej jakości obrazu. Druga połowa jest pokazana w żywych i wyraźnych kolorach na telewizorze LG UHD.
HDR 10 Pro & HLG Pro
Delektuj się treścią w doskonałej rozdzielczości
Telewizory LG UHD obsługują najważniejsze formaty HDR, takie jak HDR 10 Pro i HLG Pro, dzięki czemu zapewniają optymalną jakość obrazu.
*Obraz na ekranie jest symulacją.
Siedmioosobowa rodzina ogląda film w salonie. Ekran telewizora przedstawiający scenę z koncertu.Siedmioosobowa rodzina ogląda film w salonie. Ekran telewizora przedstawiający scenę z koncertu.
Ultra Surround
Poznaj sztukę dźwięku
Wirtualne kanały audio tworzą niezapomniany świat wrażeń dźwiękowych. Subtelne dialogi i wyrafinowana muzyka brzmią niezwykle realistycznie.
*Obraz na ekranie jest symulacją.*Rzeczywisty produkt może wyglądać inaczej niż na zdjęciu.
Cztery logo aplikacji od lewej: Apple TV i NetflixCztery logo aplikacji od lewej: Apple TV i Netflix
Nieograniczona rozrywka
Nieskończona ilość treści. Mnóstwo radości
Uzyskaj dostęp do aplikacji Apple TV i Netflix. Oglądaj w jednym miejscu najnowsze filmy, programy telewizyjne, filmy dokumentalne i sport na żywo.
*Dostępność usługi może się różnić w zależności od kraju.
Realistyczne wrażenia w grach
Wygraj rozgrywkę dzięki telewizorowi LG UHD
Telewizor przedstawiający scenę z gry, w której gracz zostaje pokonany przez uzbrojonych obcych.Telewizor przedstawiający scenę z gry, w której gracz zostaje pokonany przez uzbrojonych obcych.
Ekran telewizora przedstawiający scenę gry, w której mężczyzna stoi w środku lasu. Połowa jest pokazana na zwykłym ekranie o słabej jakości obrazu. Druga połowa jest pokazana w żywych i wyraźnych kolorach na telewizorze LG UHD.Ekran telewizora przedstawiający scenę gry, w której mężczyzna stoi w środku lasu. Połowa jest pokazana na zwykłym ekranie o słabej jakości obrazu. Druga połowa jest pokazana w żywych i wyraźnych kolorach na telewizorze LG UHD.
Profil HGiG do gier HDR
Wkrocz do świata gier
Technologia HGiG rozpoznaje parametry telewizora i jakość obrazu, w następnym kroku dostosowuje grafikę HDR w taki sposób, aby zapewnić optymalne wrażenia z rozgrywki.
*Obraz na ekranie jest symulacją.
Zbliżenie na gracza trzymającego kierownicę wyścigową podczas gry w wyścigi na telewizorze.Zbliżenie na gracza trzymającego kierownicę wyścigową podczas gry w wyścigi na telewizorze.
Małe opóźnienie wejściowe
Pozbądź się opóźnień, aby mieć pełną kontrolę
Telewizory LG UHD eliminują opóźnienia, pozwalając przejąć kontrolę nad wydarzeniami w grze.
Dreszczyk sportowych emocji
Poczuj atmosferę stadionu
Ekran telewizora przedstawiający stadion i tor do biegania z bliska. Stadion jest wypełniony widzami.Ekran telewizora przedstawiający stadion i tor do biegania z bliska. Stadion jest wypełniony widzami.
Obraz przedstawiający piłkarzy grających na boisku. Jeden na zwykłym ekranie i jeden na ekranie telewizora UHD.Obraz przedstawiający piłkarzy grających na boisku. Jeden na zwykłym ekranie i jeden na ekranie telewizora UHD.
Szeroki kąt widzenia
Realistyczne kolory pod każdym kątem
Oglądaj swoje ulubione drużyny na ekranie zapewniającym doskonale realistyczne kolory pod każdym kątem.
* Obraz na ekranie jest symulacją.
Ludzie oglądający sport w telewizji w salonie z podłączonymi tylnymi głośnikami Bluetooth.Ludzie oglądający sport w telewizji w salonie z podłączonymi tylnymi głośnikami Bluetooth.
Dźwięk przestrzenny dzięki głośnikom Bluetooth
Wspaniały dźwięk i wielkie wyczyny sportowe
Podłącz dwa dowolne głośniki Bluetooth do telewizora LG UHD, aby uzyskać efekt dźwięku przestrzennego. Jeszcze bardziej poczuj atmosferę wydarzenia na żywo.
*Aktualnie można podłączyć głośniki LG. Po planowanej na początek 2020 r. aktualizacji oprogramowania będzie można podłączyć głośniki innych marek.*Rzeczywisty produkt może wyglądać inaczej niż na zdjęciu.
Telewizor przedstawiający na ekranie postać z kreskówki i alarm sportowy na dole.Telewizor przedstawiający na ekranie postać z kreskówki i alarm sportowy na dole.
Sportowy alarm
Nie przegap żadnego strzału
Dzięki funkcji Sport Alert otrzymymasz powiadomienie przed meczem, w jego trakcie i po zakończeniu wydarzenia. Odtąd nie musisz sobie zaprzątać głowy tym, że przegapisz ważne wydarzenie sportowe. Komunikat na przykład o meczu pojawi się nawet jeśli akurat oglądasz coś innego.
*Dostępność usługi może się różnić w zależności od kraju.
Inteligentna obsługa dzięki nowemu systemowi webOS
Oglądaj więcej treści dzięki usługom strumieniowania. Skorzystaj na przykład z Netflix, YouTube i wielu innych. Mów w naturalny sposób uruchamiając odpowiednią funkcję na pilocie Magic Remote, aby obsługiwać telewizor za pomocą poleceń głosowych.
Telewizor stojący na białej podstawie na tle białej ściany. Ekran telewizora z wyświetlonym ekranem głównym systemu webOS.Telewizor stojący na białej podstawie na tle białej ściany. Ekran telewizora z wyświetlonym ekranem głównym systemu webOS.
*Pasek uruchamiania może się różnić w zależności od regionu.*Rzeczywisty produkt może wyglądać inaczej niż na zdjęciu.
Projekt z myślą o wystroju wnętrza i rozrywce
Cienka ramka i smukła linia telewizora LG UHD dodają wnętrzu luksusowego stylu i zwiększają przyjemność z oglądania telewizji.
Telewizor LG UHD na ścianie w salonie o minimalistycznym wystroju. Na ekranie telewizora ukazany jest kwiat.Telewizor LG UHD na ścianie w salonie o minimalistycznym wystroju. Na ekranie telewizora ukazany jest kwiat.
*Rzeczywisty produkt może wyglądać inaczej niż na zdjęciu.
Osoba używająca aplikacji LG TV AR na telefonie i kod QR prowadzący do aplikacji LG TV AR (http://www.lgtvism.com/lgtvar)Osoba używająca aplikacji LG TV AR na telefonie i kod QR prowadzący do aplikacji LG TV AR (http://www.lgtvism.com/lgtvar)
Sprawdź, jak telewizor LG wpasuje się w Twoją przestrzeń
Sprawdź design i rozmiar telewizorów LG za pomocą aplikacji LG TV AR.
*Interfejs ekranowy w prawdziwej aplikacji może wyglądać inaczej.**Materiały dostępne są w języku angielskim.

  Techniczne

 • Typ telewizora
  LED
 • Smart TV
  TAK
 • Matryca
  4K Ultra HD 3840 x 2160
 • Panel
  4K UHD Direct
 • Procesor
  Czterordzeniowy
 • Zgodność z wymogami odbioru cyfrowej telewizji naziemnej
  TAK

  Obraz

 • Przekątna ekranu [cal]
  55
 • Przekątna ekranu [cm]
  139
 • Format ekranu
  16/9
 • Format HD
  4K Ultra HD
 • Rozdzielczość
  3840 x 2160
 • HDR (High Dynamic Range)
  Active HDR
  HDR10 Pro HLG Pro
 • Częstotliwość odświeżania [Hz]
  50
 • Optymalizacja obrazu
  TruMotion 100 Hz
 • Zastosowane technologie
  Dynamic Color
  Redukcja szumów Szeroki kąt widzenia 4K Upscaler

  Dźwięk

 • System dźwięku
  2.0
 • Moc głośników [W]
  20
 • Funkcje dźwięku
  Ultra Surround

  Tuner

 • Tuner cyfrowy
  DVB-C
  DVB-S
  DVB-S2
  DVB-T
  DVB-T2
 • Standard kodowania
  H.265/HEVC

  Funkcje

 • Konfiguracja i obsługa
  Gotowy na obsługę pilota Magic Inteligentne rozpoznawanie głosu (z pilotem Magic) ThinQ AI
  Zgodny z Google Assistant
 • System operacyjny
  webOS Smart TV
 • Funkcje sieciowe
  Aplikacje Klonowanie ekranu telefonu Netflix
  Przeglądarka internetowa YouTube
 • Funkcje obrazu
  FILMMAKER MODE
  Tryb HGiG
 • Odtwarzanie plików multimedialnych
  Tak (USB)
 • Nagrywanie na USB
  TAK
 • Teletekst
  TAK
 • Pozostałe funkcje
  Sports Alert

  Komunikacja

 • HDMI
  TAK
 • Ilość złącz HDMI
  3
 • Standard HDMI
  2.0
 • USB
  TAK
 • Ilość złącz USB
  2
 • WiFi
  TAK
 • Wyjście cyfrowe audio
  Optyczne
 • Common Interface
  CI+
 • Dodatkowe cechy
  Bluetooth
  Małe opóźnienie wejściowe

  Zużycie energii

 • Klasa energetyczna
  F (dawniej A+)
 • Klasa energetyczna tryb SDR (EU 2017/1369)
  F
 • Zużycie energii tryb SDR (kWh/1000h)
  74
 • Pobór mocy (IEC 62087 Edition 2) [W]
  87
 • Klasa energetyczna tryb HDR
  G
 • Zużycie energii tryb HDR (kWh/1000h)
  109
 • Roczne zużycie energii [kWh]
  121

  Fizyczne

 • Konstrukcja
  Montaż ścienny Podstawa
 • Wysokość z podstawą [cm]
  78.7
 • Szerokość z podstawą [cm]
  124.7
 • Głębokość z podstawą [cm]
  23.1
 • Waga z podstawą [kg]
  13.9
 • Wysokość bez podstawy [cm]
  72.8
 • Szerokość bez podstawy [cm]
  124.7
 • Głębokość bez podstawy [cm]
  8.83
 • Waga bez podstawy [kg]
  13.7
 • Montaż ścienny - standard VESA [mm]
  300 x 300

  Ogólne

 • Model na rok
  2020
 • Kolor
  Czarno-grafitowy
 • Załączone wyposażenie
  Baterie do pilota Pilot
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
5/5
Kamil 2021.02.28, 07:07

Lg

Polecam każdemu, myślę, że w tej cenie nie ma możliwości znaleźć coś lepszego.

5/5
Michał 2021.02.07, 07:07

Bardzo ładny obraz, używam od 2 miesięcy i wszystko w porządku, polecam

Opinia potwierdzona zakupem
5/5
GRAŻYNA 2020.11.05, 10:04

Telewizor działa bez zarzutu,chociaż użytkujemy go od kilku dni.Sądzę ,że możemy go polecić każdemu.Przystępna cena,szybka dostawa.

Opinia potwierdzona zakupem

Raty i Leasing

Raty
Leasing
Oblicz wysokość raty

Wybierz produkt kredytowy

Produkty tego samego producenta

Telewizor LG OLED55A13LA
3 489,00 zł
Telewizor LG OLED55C11LB
5 299,00 zł
Telewizor LG 75UP75003LC
3 729,00 zł
Telewizor LG OLED65C11LB
6 999,00 zł
Telewizor LG 55NANO753PR
2 599,00 zł
Telewizor LG 55UP77003LB
2 549,00 zł
Telewizor LG 65NANO863PA
3 789,00 zł
Telewizor LG OLED55B13LA
4 479,00 zł
Telewizor LG 55NANO863PA
3 289,00 zł
Telewizor LG OLED65B13LA
7 299,00 zł
Telewizor LG OLED65G13LA
9 199,00 zł
Telewizor LG 50NANO863PA
3 649,00 zł
Telewizor LG 55UP81003LR
2 349,00 zł
Telewizor LG 65NANO753PA
2 999,00 zł
Telewizor LG 65UP77003LB
3 139,00 zł
Telewizor LG OLED55G13LA
6 989,00 zł