PLN 898

Zestaw słuchawkowy BOSE SoundLink around-ear II Czarny

nr kat.: 1290986 BOSE

Outlet

898,-

Zaoszczędzisz 90,00 zł

Kup w zestawie

Kup w zestawie

Zestaw słuchawkowy BOSE SoundLink around-ear II Czarny
Stojak na słuchawki TRUST GXT 260 Cendor
Kup zestaw
Zestaw słuchawkowy BOSE SoundLink around-ear II Czarny
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Zestaw słuchawkowy BOSE SoundLink around-ear II Czarny
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Dostępność
Swoboda. Wygoda. Ogromna przewaga słuchawek bezprzewodowych. Bose zawsze zapewnia lepsze wrażenia z korzystania ze słuchawek bezprzewodowych. Głęboki, rzeczywisty dźwięk bez względu na poziom głośności. Wyraźny głos wszystkich uczestników rozmowy. Płynne przełączanie pomiędzy dwoma podłączonymi urządzeniami Bluetooth® to gwarancja, że nigdy nie umknie Ci żadne połączenie - ani żaden ciekawy fragment oglądanego filmu. Czytaj dalej i dowiedz się, dlaczego te słuchawki bezprzewodowe zapewniają doskonały dźwięk, który zwyczajnie nie ma sobie równych.

Techniczne

Rodzaj słuchawek

Bezprzewodowe

Regulacja głośności

TAK

Funkcje

Funkcja redukcji szumów, Możliwość podłączenia przewodem Odbieranie połączeń, Sterowanie odtwarzaniem muzyki

Zastosowane technologie

NFC

Inne

Parowanie NFC

Łączność bezprzewodowa

Rodzaj transmisji bezprzewodowej

Bluetooth

Zasięg bezprzewodowy [m]

9

Maksymalny czas pracy [h]

15

Typ akumulatora

Akumulator litowo-jonowy

Charakterystyka mikrofonu

Mikrofon

TAK

Sposób mocowania mikrofonu

Wbudowany

Złącza

Wtyk/Złącza

MiniJack (3.5 mm)

Inne

micro USB (ładowanie), Możliwość podłączenia przewodem, Wejście liniowe 3,5 mm

Fizyczne

Konstrukcja

Wokółuszne

Szerokość [mm]

152.4

Składane

TAK

Głębokość [mm]

38.1

Waga [g]

199

Inne

Wysokość: 195 mm

Ogólne

Producent

Bose

Linia

SoundLink

Kolor

Czarny

Załączone wyposażenie

Kabel audio, Kabel USB do ładowania Pokrowiec

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Pacman

Słuchawkowy zawrót głowy!

Te słuchawki przyprawiły mnie o zawrót głowy. Ale do rzeczy... Szukając tych „naj” przetestowałem wiele różnych marek słuchawek, zdegustowany i niezaspokojony, odsyłałem je na zwrot. W końcu, znajomy słysząc o moich nieudanych poszukiwaniach, powiedział żeby spróbował czegoś marki Bose.
Tak zrobiłem i okazało się, że nie muszę już więcej szukać.
Zawrót głowy? Bo są super. Już samo ich ubranie sprawiło, że poczułem różnicę w stosunku do innych. Są super lekkie, nie czuć, że ma się je na głowie. Nie mam potrzeby wciąż ich poprawiać. Przesuwać. Nie rozjeżdżają się na głowie. To ważne, bo potrafię w słuchawkach spędzić wiele godzin.
Łatwo je sparować. Ja korzystam na nich z kilku urządzeń – na kompie, na tablecie i na telefonie. Proste jest też przełączanie się między sparowanymi już urządzeniami. Moduł bluetooth działa bardzo dobrze, nigdy moje słuchawki nie straciły łączności, nie rozłączyły się bez mojej chęci.
Dźwięk. To najważniejsze. Jest świetny. Czuję się jakbym brał udział w nagrywaniu płyty w studio nagrań. Dźwięk jest czysty, zarówno w wysokich jak i niskich rejestrach. Świetne basy.
Słuchawki wytrzymują na jednym doładowaniu kilkanaście godzin. Obsługę ich ułatwiają komunikaty jakie w nich słyszymy. Ja wybrałem sobie komunikaty po polsku i teraz w tym języku mówi do mnie pani lektorka.
Polecam też aplikację Bose. Dzięki niej można dokonać upgrade'u oprogramowania jeśli Firma coś uaktualni. Cieszę się, że kolega mi podsunął tę markę, bo okazały się te słuchawki tak fajne, że rozstaję się z nimi, gdy naprawdę muszę. Mają też super cechę nawet, gdy się ich nie włączy – eliminują dźwięki z otoczenia co przydało mi się, gdy sąsiad robił remont:)

5 na 5

scoobie

Let the music play! ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ ♪

Kocham muzykę i to różnorodną. Od klasycznej do rapu, rock'a przez blues'a, do heavy-metalu. Chciałem słuchawek uniwersalnych, takich, które sprawdzą się na dźwiękach niskich i wysokich. Chciałem czegoś dobrego. Dziś cieszę się, że wybrałem jak wybrałem. Słuchawek używam codziennie, do rozmów, do muzyki, a nawet jadąc metrem zakładam je, by odpocząć w ciszy – dobrze wygłuszają.

Dźwięk jaki dają jest naprawdę piękny, czuję się często jakbym był z tymi wszystkimi gwiazdami muzyki w studium nagraniowym. Dźwięk jest bardzo rzeczywisty, żywy, a nie spłaszczony jak w poprzednich słuchawkach.

Te słuchawki dobrze współgrają z moim tabletem i telefonem na androidzie oraz laptopem na windowsie 10. Sparowanie urządzeń jest proste, wręcz intuicyjne. Nigdy nie miałem sytuacji, aby w trakcie np. słuchania muzyki nagle mnie rozłączyło. Od razu po włączeniu słyszymy w słuchawkach zapowiedzi z jakim urządzeniem jesteśmy sparowani.
Bateria jest wydajna, producent obiecuje do 15 godzin i dokładnie tyle mi działa, myślę to naprawdę długi czas.
Słuchawki nie męczą głowy czy szyi, są lekkie tak jakby się nic nie miało na głowie. Odczuwam ogromną różnicę w porównaniu do moich poprzednich słuchawek zarówno w kwestii ich wykonania, dźwięku, łatwości sterowania, łączenia przez bluetooth. Przyznam, że dźwięk jest tak dobry, że chętniej słucham teraz muzyki przez słuchawki niż bez nich, a to chyba najlepsza dla nich pochwała.

3 na 5

Elmir

dźwięk 10 na 10, wykonanie 4

Te słuchawki mają niesamowity zasięg, naprawdę wydobywają „smak” muzyki. Noszę je przez cały dzień w pracy zarówno przez Bluetooth, jak i przewodowo, przy biurku i na siłowni, i ładuję je tylko raz w tygodniu.
Pod względem dźwięku i użytkowania zastrzeżeń nie mam, przylegają do uszu idealnie, ale poskarżyć się na coś niestety muszę.
Pałąk na słuchawki, który wygląda na skórę, jest jakimś cienkim plastikiem. Po kilku miesiącach zaczął się kruszyć i te plastikowe płatki pozostają we włosach i na ubraniach. Mam dwóch przyjaciół, którzy kupili je zaraz po mnie, i mają dokładnie ten sam problem, więc to nie tylko ja. Skontaktowałem się z działem obsługi klienta i czekam na efekty.

Więcej opinii

Usługi

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są propozycje ratalne:


do 30 rat x 0% -> Sprawdź szczegóły

do 55 rat z odroczonym terminem płatności -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Kino domowe – ranking najlepszych zestawów na 2020 rok
Kino domowe – ranking najlepszych zestawów na 2020 rok

Zestaw kina domowego potrafi znacząco zwiększyć przyjemność z oglądania filmów. Jak wybrać kino domowe, żeby cieszyć się zadowalającym efektem w rozsądnej cenie? Doradzamy, na jakie cechy zwrócić uwagę i polecamy przykładowe produkty.

Zestaw słuchawkowy BOSE SoundLink around-ear II Czarny
Zestaw słuchawkowy BOSE SoundLink around-ear II Czarny ×
Zestaw słuchawkowy BOSE SoundLink around-ear II Czarny
Zestaw słuchawkowy BOSE SoundLink around-ear II Czarny
Zestaw słuchawkowy BOSE SoundLink around-ear II Czarny
Zestaw słuchawkowy BOSE SoundLink around-ear II Czarny

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]