ISY

ISY - funkcjonalne akcesoria elektroniczne

ISY – czas na muzykę

W trakcie podróży, podczas uprawnia sportu lub na kanapie - szeroki wybór słuchawek ISY sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Słuchawki ISY zachwycają nie tylko doskonałym dźwiękiem a także innowacyjnym designem, którego nie można pomylić z żadnym innym. Na pewno będziesz zaskoczony - najpóźniej, gdy rzucisz okiem na cenę na tabliczce.

Sklep markowy ISY

ISY udowadnia, że funkcja i design nie wykluczają się wzajemnie, i że można je uzyskać jednocześnie w atrakcyjnych cenach. W naszym sklepie online MediaMarkt możesz wyszukiwać produkty ISY wprowadzając nazwę marki w wyszukiwarce. Wyświetlone zostaną wszystkie dostępne urządzenia marki ISY w formie przejrzystej listy. Najlepiej już teraz zapoznaj się z ofertami!

ISY - żyć pełnią cyfrowego życia

Przyjemne dla oka i funkcjonalne produkty tej kolorowej marki MediaMarkt są nieskomplikowane w obsłudze i zaskakują nietypowym projektem oraz wyjątkowo korzystnymi cenami. Począwszy od ładowarek do telefonów komórkowych oraz kolorowych słuchawek, powerbanków, akcesoriów do iPodów , iPhonów oraz iPadów aż do adapterów W-LAN oraz toreb na laptopy - ISY oferuje wszystko, co ułatwi życie w świecie pełnym elektronicznych urządzeń. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą generacją produktów ISY w sklepie online na MediaMarkt.pl.

ISY w drodze

Nieważne czy na spotkaniu biznesowym czy w wolnym czasie - z ISY jesteś zawsze doskonale wyposażony. Wybierając właściwy Powerbank ISY w każdej chwili masz mały energetyczny batonik dla rozładowującego się smartfona czy tableta. Eleganckie torby na aparaty i laptopy zapewniają niezawodną ochronę wyposażenia Twoich urządzeń. Uchwyty i akcesoria do kamer typu Actioncam oraz cyfrowych aparatów pozwalają na zapis najpiękniejszych wspomnień.

ISY w domu

Do domu warto nabyć inteligentne i niebanalne akcesoria ISY, które doskonale wkomponują się w nowoczesne wnętrza. Energooszczędne lampy LED, doskonale dopasowane uchwyty do telewizorów w każdym rozmiarze, anteny pokojowe, myszki lub klawiatury, cyfrowe zegary lub stacje pogodowe a także akcesoria do konsol - ISY oferuje we wszystkich obszarach sprytne rozwiązania.