KOENIC

KOENIC - niezawodny pomocnik w Twoim domu

Duża pomoc: Małe urządzenia AGD firmy KOENIC

KOENIC oferuje szeroki asortyment małych urządzeń AGD w różnych obszarach. W grupie urządzeń kuchennych znajdziesz m.in tostery, czajniki, ekspresy do kawy czy wyciskarki do soków. Urządzenia do grillowania, próżniowego zamykania produktów, roboty kuchenne i miksery pomogą w każdym pysznym wyzwaniu. Komfort obsługi stanowi ogromną zaletę produktów KOENIC. Możesz łatwo wyczyścić wszystkie urządzenia, które mają kontakt z produktami spożywczymi. Poszczególne komponenty można zdemontować i umyć w zmywarce, a jeśli nie jest to możliwe, dzięki nieprzyczepnym powłokom usuwanie pozostałości posiłków jest bardzo proste. Urządzenia są higieniczne czyste nawet w przypadku częstego używania.

Poza kuchnią w letnie dni chłodzą nas wentylatory podłogowe, stojące i kolumnowe. Odkurzacze workowe czy bezworkowe a także myjki do okien utrzymanie czystości w całym domu. Dodatkowo w asortymencie KOENIC znaleźć można szeroki wybór suszarek do włosów, prostownic i lokówek, a także maszynek do włosów i brody.

Niewielkie zużycie: Duże urządzenia AGD marki KOENIC

Najlepsza jakość w konkurencyjnej cenie. Piekarniki, lodówki i zamrażarki są szczególnie energooszczędne i dysponują szeroki spektrum funkcji i programów. Pralki i suszarki do prania posiadają nowoczesne funkcje i technologie oszczędzające wodę. KOENIC to marka zarówno do gospodarstwa domowego jak również dla singla świadomego jakości.

Pomoc w gospodarstwie domowym: KOENIC

KOENIC to produkty niezawodne, o długim czasie eksploatacji, zaawansowane technicznie, efektywne energetycznie, estetycznie wykonane i w rozsądnej cenie. KOENIC dostarcza produkty, które zachwycają i ułatwiają codzienne prace. KOENIC w sklepach MediaMarkt zapewnia bezkompromisową jakość i pełni rolę mocnego i świadomego swej wartości pomocnika w nowoczesnym gospodarstwie. Czy to blender, czy mikrofalówka, suszarka czy też czajnik- w portfolio produktów KOENIC znajdziesz małe i duże urządzenia AGD o innowacyjnym wyposażeniu, w konkurencyjnych cenach i o atrakcyjnym wyglądzie. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą generacją produktów KOENIC w sklepie online firmy MediaMarkt.

Sklep markowy KOENIC

Czy to mały czy duży- w naszym sklepie online MediaMarkt znajdziesz szeroki asortyment wysokiej jakości urządzeń AGD marki KOENIC z zapewnieniem świetnej jakości w konkurencyjnych cenach. W naszym sklepie online MediaMarkt możesz wyszukiwać produkty marki KOENIC wprowadzając nazwę marki w wyszukiwarce. Wyświetlone zostaną wszystkie dostępne urządzenia marki KOENIC w formie przejrzystej listy. Już teraz zapoznaj się z ofertami.

pixel Koenic
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]