ok.

ok. - sprzęt AGD i RTV w rozsądnych cenach

Smacznie i zdrowo jeść: ok. Gotowanie

Poza klasycznymi, niezawodnymi rozwiązaniami takimi jak czajniki, tostery lub ekspresy do kawy, marka ok. proponuje również bardziej innowacyjne urządzenia pozwalające na przygotowanie niekonwencjonalnych potraw: urządzenie do gotowaniu ryżu pozwoli przygotować ryż do sushi; panini będzie super chrupiące jeśli przyrządzisz je na grillu a bardzo cienkie naleśniki zapewni maszynka do ich przygotowania. Prosta obsługa i czyszczenie ułatwiają pracę z każdym z urządzeń kuchennych ok.

Dobrze wyglądać: ok. urządzenia do pielęgnacji

Urządzenia do pielęgnacji marki ok. obejmują takie produkty jak: suszarki, prostownice czy szczotki do stylizacji włosów z funkcją suszenia. Dla mężczyzn proponujemy dodatkowo maszynki do brody lub włosów. W ofercie znajdziesz również szeroki wybór wag łazienkowych od prostych modeli do tych z bardziej zaawansowanymi funkcjami: np. pomiarem tkanki tłuszczowej.

Sklep markowy ok.

W naszym sklepie online MediaMarkt możesz wyszukiwać produkty ok. wprowadzając nazwę marki w wyszukiwarce. Wyświetlone zostaną wszystkie dostępne urządzenia marki ok. w formie przejrzystego zestawienia. Już teraz zapoznaj z ofertami!

Ok oznacza, że jest dobrze

Czy możesz zrezygnować ze zbędnych dodatków? A z wysokich cen jeszcze chętniej? W takim razie urządzenia ok. są właśnie dla Ciebie. Toster, mikrofalówka czy sprzęt Audio - marka własna Mediamarkt koncentruje się na tym, co najważniejsze spełniając wszystkie podstawowe wymagania. Uczciwie - nie więcej, ale także nie mniej. Jako klient możesz oczekiwać od ok. solidnej jakości w niskiej cenie. Różnorodny asortyment obejmuje (prawie) wszystko do codziennego zastosowania: od odkurzacza, przez blender aż do pralki. Odkryjcie Państwo najnowszą generację produktów ok. w sklepie online firmy MediaMarkt.

Rozrywka: ok.

Ok. To rozumie każdy. „Ok.” oznacza, że jest dobrze. W ramach tej obietnicy przekonasz się do produktów ok.- w kuchni i w gospodarstwie domowych, w asortymencie produktów do pielęgnacji ciała i włosów, a także w domowej rozrywki: nowoczesnych telewizorów typu smart, wież Hi-Fi, cyfrowych radioodbiorników, odtwarzaczy DVD oraz CD. Ponadczasowy design i prosta obsługa służą tylko jednemu celowi – Twojej dobrej rozrywce!

Naprawdę oszczędzasz: ok. Dom

Duże urządzenia marki ok. to duża pomoc w niskiej cenie. Oszczędzasz nie tylko czas, ale także energię. Pralki ok. oraz suszarki to z reguły urządzenia o dobrych klasach efektywności. To samo obowiązuje w przypadku lodówek, zamrażarek oraz urządzeń AGD. Także w tym zakresie urządzenia przekonują parametrami efektywności oraz niskimi kosztami eksploatacji. Dla dużej rodziny, ale także do studenckiego mieszkania: Zmywarki do naczyń, pralki, kuchenki i inne urządzenia Dużego AGD znajdziesz w asortymencie marki ok.