Aktualności więcej

Do końca tego roku tysiące osób będą miały okazję wymienić smartfon na nowy model albo w ramach oferty abonamentowej swojego operatora albo kupiony na wolnym rynku. Decyzja o tym, na jaki model się zdecydujemy, jest dosyć ważna, bo telefony to na tyle kosztowne urządzenia, że raczej nie kupujemy ich co kilka miesięcy.

2018 rok na pewno będzie obfitował w ciekawie wydarzenia i zaskakujące premiery na rynku smartfonów. Wzrok blogerów technologicznych oraz redakcji portali jest zwrócony przede wszystkim w kierunku flagowców, a być może znacznie bardziej zacięta będzie rywalizacja producentów w segmencie średniej klasy urządzeń.

Trudno sobie wyobrazić współczesną komunikację bez technologicznych nowinek. Telefony i smartfony nie tylko pozwalają połączyć się z dowolną osobą znajdującą się w dowolnym miejscu na świecie, dzięki nim możliwe stało się także niemalże nieustanne podłączenie do globalnej sieci, dzięki czemu czerpanie informacji z Internetu, czy załatwianie przez niego ważnych bieżących spraw stało się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Nowymi gadżetami, które zaczynają podbijać serca i umysły kolejnych fanów są tzw. smartwatche, czyli inteligentne zegarki. Nieco w cieniu najnowszych technologii znajdują się stare i sprawdzone rozwiązania takie jak telefony stacjonarne, faksy, krótkofalówki, a nawet jeszcze nie tak dawno robiąca furorę telefonia internetowa. Telefony i smartfony to nie tylko narzędzia pracy, czy gadżety służące rozrywce. To także ważny element indywidualnego stylu każdego człowieka, który mogą dodatkowo podkreślić odpowiednie akcesoria. Nowości i bestsellery oraz stylowe i niezawodne urządzenia i akcesoria – wszystko to znaleźć można w sklepie internetowym MediaMarkt.pl.
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]