Aktualności

więcej

2023-01-03

Jaki powerbank do iPhone’a się sprawdzi? Wiele osób zadaje sobie to pytanie już od lat, bo mimo innowacji każda nowa generacja smartfonów Apple ma podobny mankament – dość krótki czas działania. Czy dobry powerbank do iPhone’a pomoże rozwiązać ten problem raz na zawsze? Przeczytaj nasz tekst i sprawdź!

Więcej

2022-12-05

Obecnie w sklepach można znaleźć zarówno modele budżetowe, jak i flagowce. Wszystkie telefony Huawei mają jedną wspólną cechę – fantastyczne aparaty fotograficzne. Zatem jeśli priorytetem dla użytkownika jest robienie pięknych zdjęć, to smartfon tej firmy może być świetnym wyborem. Który Huawei więc wybrać? Zobacz nasz poradnik.

Więcej

Choć współczesne telefony i smartfony to wydajne i oczarowujące rozbudowaną funkcjonalnością urządzenia, które są tak bardzo przydatne w codziennym życiu, to jednak czasem potrzebują odrobiny troski ze strony swoich właścicieli. Aby smartfon nie stracił swojego blasku i jak najdłużej robił takie wrażenie, jak tuż po wyjęciu z pudełka, niezbędne okażą się folie ochronne, którymi można zabezpieczyć wyświetlacz przed zabrudzeniami i rysami. W realizacji tego celu pomogą także pokrowce, dzięki którym telefony i smartfony będą miały znacznie lepsze warunki niż w kieszeni spodni, czy torbie, w których wszystko może pozostawić na ich obudowie trwały, szpecący ślad. Z wielu innych akcesoriów, takich jak np. podkładki pod telefon, ładowarki samochodowe, sieciowe i indukcyjne, czy uchwyty samochodowe można korzystać odpowiednio w domu, w pracy, czy w podróży. Niezwykle popularne i przydatne są także zestawy głośnomówiące i słuchawki Bluetooth, dzięki którym możliwe jest uniknięcie mandatu za rozmawianie przez telefon podczas jazdy, czy odebranie połączenia podczas treningu. Miłośnikom muzyki i nie tylko polecamy karty pamięci, zestawy słuchawkowe i głośniki przenośne. W sklepie internetowym MediaMarkt.pl dostępne są także różne inne akcesoria, m.in. baterie do telefonów, startery, czy zawieszki.