Porównywarka (0)
PLN

Smartfon HONOR 10 Lite 64GB Sapphire Blue

nr kat.: 1396697
Smartfon HONOR 10 Lite 64GB Sapphire Blue
Smartfon HONOR 10 Lite 64GB Sapphire Blue
Smartfon HONOR 10 Lite 64GB Sapphire Blue
Smartfon HONOR 10 Lite 64GB Sapphire Blue
Smartfon HONOR 10 Lite 64GB Sapphire Blue
Smartfon HONOR 10 Lite 64GB Sapphire Blue
Kup MICROSOFT 365
 • Przekątna ekranu [cal]: 6.21
 • Rozdzielczość: 1080 x 2340
 • Model procesora: HiSilicon Kirin 710
 • Pamięć wewnętrzna: 64 GB
 • Pamięć RAM: 3 GB
 • Rozdzielczość aparatu [Mpix]: 13 + 2
 • System operacyjny: Android 9.0 Pie
 • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Dodatkowe usługi:

Opis i specyfikacja

Telefon HONOR 10 Lite to ikona stylu mieszcząca się w dłoni. Inspirując się pięknym kolorem nieba, HONOR stworzył pełen młodzieńczej energii, naturalny design, płynnie przechodząc od jasnych do ciemnych odcieni. W telefonie HONOR 10 Lite zastosowano najlepszy w branży wyświetlacz z notchem w kształcie kropli rosy. Imponujący współczynnik powierzchni ekranu do obudowy wynosi ponad 90%. Ulepszony, podwójny aparat o rozdzielczości 13 MP + 2 MP, korzystający ze sztucznej inteligencji i obiektywu o niskiej przysłonie F/1,8 pozwala zwiększyć ekspozycję o 50 procent a dzięki funkcji kompensacji wstrząsów możesz robić zdjęcia w trybie nocnym z ekspozycją krótszą niż sześć sekund.


Korzyści:

 • Wydajny, ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kirin 710 gwarantuje efektywną pracę wszystkich funkcji urządzenia
 • Wyświetlacz IPS TFT FullView o proporcjach 19,5:9, przekątnej 6,21 cala i rozdzielczości 1080 x 2340 - idealny do obsługi jedną ręką
 • Dużo miejsca na potrzebne dane znajdziesz w pamięci wewnętrznej 64 GB
 • Aparat 13 Mpix + 2 Mpix ze wsparciem SI - dla hobbystów i profesjonalistów
 • Przedni aparat 24 Mpix ze wsparciem SI do idealnych selfie
 • Szybką łączność z internetem osiągniesz dzięki technologii LTE
 • Nowy algorytm korzystający ze sztucznej inteligencji może dostosowywać efekty upiększania na podstawie wieku, płci i odcienia skóry użytkownika
 • Czytnik linii papilarnych jeszcze lepiej zabezpieczy Twoje dane w telefonie
 • Pojemna bateria 3400 mAh
 • Android 9.0 Pie jest szybki, wydajny, a przy tym łatwy i intuicyjny w użyciu
 • Obsługa dwóch kart SIM


Paleta barw

Smartfon HONOR 10 Lite to ikona stylu mieszcząca się w dłoni. Wyróżniająca się pięknymi kolorami, klasycznym czarnym oraz inspirowany kolorem nieba - niebieskim, HONOR stworzył pełen młodzieńczej energii, naturalny design, płynnie przechodząc od jasnych do ciemnych odcieni.


Mniejszy notch, większy świat

Wyświetlacz z notchem w kształcie kropli rosy to wyróżniający element telefonu Honor 10 Lite. Dzięki imponującemu współczynnikowi powierzchni ekranu do obudowy wynoszącemu ponad 90% wyświetlacz o przekątnej 6,21 cala mieści się w obudowie o wielkości zaledwie 5,2 cala, zapewniając nie tylko bardziej komfortowe wyświetlanie, ale także wygodniejszy chwyt.


Wyjątkowy aparat do selfie

Aparat przedni o rozdzielczości 24 MP w połączeniu z technologiami syntezy świetlnej typu 4-w-1* i kompensacji ekspozycji zapewnia najwyższy komfort podczas robienia zdjęć selfie, zarówno w świetle dziennym, jak i nocnym. Aparat przedni korzystający ze sztucznej inteligencji rozpoznaje osiem scenariuszy selfie, optymalizując przetwarzanie tła zdjęcia, aby zawsze było Cię dobrze widać.

* W warunkach słabego oświetlenia cztery piksele są automatycznie łączone w piksele o wielkości 1,8 μm, co pozwala 4-krotnie zwiększyć pierwotną czułość na światło.


Aparat Smart AI wyróżniający się inteligencją

Nowy algorytm korzystający ze sztucznej inteligencji może dostosowywać efekty upiększania na podstawie wieku, płci i odcienia skóry użytkownika, pozwalając osiągnąć oszałamiające efekty przy zachowaniu naturalności wyglądu.


Podwójny aparat z AI, perfekcja pod każdym kątem

Ulepszony, podwójny aparat o rozdzielczości 13 MP + 2 MP, korzystający ze sztucznej inteligencji* i obiektywu o niskiej przysłonie F/1,8 pozwala zwiększyć ekspozycję o 50 procent**. Dzięki zastosowaniu technologii segmentacji semantycznej telefon HONOR 10 Lite może rozpoznawać różne obiekty i dokonywać optymalnych regulacji zgodnie z odpowiednim scenariuszem.


Rozdzielczość 13 MP w przypadku podwójnego aparatu korzystającego ze sztucznej inteligencji odnosi się do najwyższej rozdzielczości możliwej do osiągnięcia w telefonie HONOR 10 Lite. Obiektywy mają odpowiednio rozdzielczość 13 MP i 2 MP. ** Dane z testów w laboratorium HONOR


Wydajny procesor Kirin 710

Procesor Kirin 710 i flagowa architektura Cortex-A73 pozwalają zmniejszyć całkowite zużycie energii, zapewniając płynniejsze działanie i wysoką wydajność. 3 GB GB pamięci RAM zwiększa szybkość przetwarzania danych przez smartfon, a 64 GB GB miejsca (które można rozszerzyć do 512 GB) pozwala wykorzystać urządzenie jako osobisty twardy dysk.

Zastosowane technologie

IPS IPS

TAK TAK

MicroSD MicroSD

MicroSDHC MicroSDHC

MicroSDXC MicroSDXC

LTE LTE