Smartwatch GPS GARMIN 010-02777-01 fenix 7 Pro Solar Popielato-czarny

nr kat.: 1475432
 • Typ wyświetlacza: Memory-In-Pixel (MIP)
 • Konstrukcja: Szkło Power Glass
 • Czujniki: Akcelerometr, Cyfrowy kompas, Czujnik światła, Pedometr (Krokomierz), Pulsoksymetr, Pulsometr, Termometr, Żyroskop
 • GPS: Tak
 • Łączność: ANT+, Bluetooth, Wi-Fi
 • Obwód nadgarstka: 125 - 208 mm
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
3829
,-

Najniższa rata 82,96 x 60   rat

Raty online

i 6 m-cy nie płacisz

Dostępny
Wysyłamy w 24h
Warianty produktu

Klienci widzieli również

Smartwatch GARMIN Fenix 7X Solar Czarny z czarnym paskiem 0...
3 089,00 zł
Smartwatch GARMIN Epix 2 Szary 010-02582-01
3 099,00 zł 2 899,00 zł
Smartwatch GARMIN Fenix 7 Solar Czarny z czarnym paskiem 01...
2 899,00 zł
Smartwatch GPS HUAWEI WATCH Ultimate Expedition Czarny
3 299,00 zł
Smartwatch GARMIN Fenix 7 Srebrny z grafitowym paskiem 010-...
2 699,00 zł
Smartwatch GARMIN Venu 3 Czarny 010-02784-01
2 299,00 zł
Smartwatch GPS GARMIN 010-02804-21 epix Pro (Gen 2) 51 mm P...
4 729,00 zł
Smartwatch HUAWEI Watch 4 Pro Classic LTE Brązowy
2 259,00 zł
Smartwatch GARMIN Venu 3S Kość słoniowa 010-02785-04
2 299,00 zł
Smartwatch GPS HUAWEI WATCH Ultimate Voyage Srebrny
4 079,00 zł
Smartwatch GPS GARMIN 010-02802-01 epix Pro (Gen 2) 42 mm S...
4 279,00 zł
Smartwatch GPS GARMIN 010-02803-01 epix Pro (Gen 2) 47 mm P...
4 139,00 zł
Smartwatch GPS GARMIN 010-02776-01 fenix 7S Pro Solar Srebr...
3 699,00 zł 3 599,00 zł
Smartwatch GPS GARMIN 010-02778-01 fenix 7X Pro Solar Popie...
4 279,00 zł
Smartwatch HUAWEI Watch 4 Pro Elite LTE Tytanowy
2 649,00 zł
Smartwatch GPS SAMSUNG Galaxy Watch6 Classic LTE 47mm Stain...
2 299,00 zł

Akcesoria

Sportowe słuchawki bezprzewodowe JABRA Elite 4 Active Czarn...
429,00 zł
Butelka filtrująca DAFI (1 filtr w zestawie) Mix kolorów
28,99 zł
Słuchawki bezprzewodowe PHILIPS TAA7607BK/00
619,00 zł
Sportowe słuchawki bezprzewodowe JABRA Elite 4 Active Grana...
379,00 zł
Słuchawki bezprzewodowe JABRA Elite 8 Active Czarny
849,00 zł
Butelka z filtrem BRITA Limonkowa
44,99 zł
Butelka z filtrem BRITA Niebieska
44,99 zł
Ekspander do ćwiczeń SPOKEY LILT 929879
89,99 zł
Butelka z filtrem BRITA Active limonka
44,99 zł
Słuchawki TCL Moveaudio S180 Biały
129,99 zł
Steper SPOKEY STEPPEN X (3x1) 940880
389,00 zł
Bieżnia elektryczna URBOGYM V520
1 799,00 zł
Butelka filtrująca DAFI Solid 0,7 L Multikolor
49,99 zł
Słuchawki SONY LinkBuds WF-L900 Biały
499,00 zł
Słuchawki bezprzewodowe JLAB Epic Air Sport ANC TWS Czarny
599,00 zł
Butelka z filtrem BRITA Różowa
44,99 zł

Usługi

Opis i specyfikacjaSmartwatch GPS GARMIN Fenix 7S Pro Solar

Wykorzystaj w pełni każdą godzinę dzięki zaawansowanym funkcjom treningowym i całodobowemu monitorowaniu zdrowia i samopoczucia, a wszystko to z baterią działającą nawet ponad miesiąc dzięki soczewce solarnej Power Glass™ 1 i wytrzymałej kopercie zegarka zaprojektowanej z myślą o mniejszych nadgarstkach.

DŁUGI CZAS DZIAŁANIA DZIĘKI ENERGII SŁONECZNEJ
Dzięki ładowaniu energią słoneczną możesz uzyskać nawet 14 dni działania baterii w trybie zegarka pod warunkiem wystawienia urządzenia na słońce na co najmniej 3 godziny dziennie (50 000 luks.) oraz maks. 46 godz. działania baterii w trybie GPS (przy założeniu użytkowania przez cały okres przy oświetleniu 50 000 luksów).

WBUDOWANA LATARKA LED
Różne tryby intensywności światła i tryb czerwonego światła bezpieczeństwa zapewniają większą świadomość otoczenia podczas treningu w ciemności, a ponadto tryby te mogą okazać się przydatnym sposobem oświetlenia otoczenia, gdy zajdzie taka potrzeba. Tryb stroboskopowy może nawet dopasować się do rytmu biegu.

OCENA FORMY NA PODBIEGACH
Ta funkcja mierzy poziom formy na podbiegach i ocenia postępy w miarę upływu czasu w oparciu o pułap tlenowy i historię treningową. Funkcja oblicza siłę podczas biegu na stromych stokach oraz wytrzymałość podczas dłuższych wzniesień, oraz ocenia zmiany wydajności na przestrzeni czasu.

OCENA WYTRZYMAŁOŚCI
Ta funkcja oblicza zdolność do utrzymania wydłużonego wysiłku i łączy dane treningowe pochodzące ze wszystkich aktywności sportowych, aby umożliwić zrozumienie wpływu treningu na ogólną wytrzymałość. Ten dynamiczny pomiar wykorzystuje informacje o pułapie tlenowym, krótko- i długoterminowym obciążeniu treningowym oraz innych czynnikach, aby ocenić poprawę sprawności fizycznej przy wykorzystaniu większej ilości danych niż tylko tych o pułapie tlenowym.

SOLIDNA KONSTRUKCJA
Wytrzymała, sportowa konstrukcja wyróżnia się soczewką z ładowaniem energią słoneczną 1.2″, czułym ekranem dotykowym, tradycyjnymi przyciskami oraz obudową 42 mm ze wzmocnionego tworzywa ze stalowym bezelem i deklem. Zegarek spełnia amerykańskie normy wojskowe w zakresie wytrzymałości na działanie temperatury, wstrząsów i wodoszczelności.

WIEDZA TO POTĘGA
Dane dotyczące zdrowia i treningu powinny być łatwe do zrozumienia i zapewniać informacje, na podstawie których można podjąć odpowiednie kroki. Rozpoczynaj każdy dzień od porannego raportu z możliwością dostosowania oraz wyświetlaj dzienne podsumowania informacji na temat zdrowia i samopoczucia. Korzystaj z funkcji oceny gotowości do treningu, która analizuje różne wskaźniki dotyczące zdrowia w celu zmaksymalizowania wydajności treningów i odpoczynku2, aby zapobiec przetrenowaniu.

FUNKCJE SPORTOWE

WIZUALNA SYMULACJA CZASU WYŚCIGU. Uzyskaj szacowane tempo na dystansie 5 km, 10 km, półmaratonu i maratonu.

TECHNOLOGIA PACEPRO™. Zaplanuj strategię na dzień startowy dzięki opartym na pozycji GPS wskazówkom dotyczącym tempa dla danej trasy lub dystansu.

FUNKCJA CLIMBPRO. Zobacz informacje w czasie rzeczywistym o bieżących i zbliżających się wzniosach na pobranych trasach.

WSKAZÓWKI TEMPA DOSTOSOWANE DO PROFILU TRASY. Skorzystaj ze wskazówek tempa podczas biegu na po płaskim lub na pochyłej trasie przy zachowaniu tego samego poziomu wysiłku.

OCENA GOTOWOŚCI DO TRENINGU. Z samego rana otrzymasz ocenę gotowości do treningu oszacowaną na podstawie jakości snu, odpoczynku, obciążenia treningowego i innych czynników. Dzięki temu będzie można określić, czy dzień jest odpowiedni dla intensywnego treningu, czy raczej odpoczynku.

STAN WYTRENOWANIA. Otrzymuj wskazówki, aby dowiedzieć się, czy trening jest efektywny, czy jesteś w szczycie formy czy w fazie przemęczenia.

STATYSTYKI EFEKTYWNOŚCI. Zmierz swoje wyniki za pomocą zaawansowanych pomiarów treningowych, takich jak wskaźnik pułapu tlenowego, obciążenie treningowe itp.

MONITOROWANIE WYDOLNOŚCI. Zapobiegnij przetrenowaniu, wykorzystując te dane do monitorowania i zarządzania swoim wysiłkiem fizycznym.

CODZIENNE SUGESTIE TRENINGOWE. Przeglądaj tygodniowy plan codziennych sugestii treningów, które dostosowują się po każdym biegu lub jeździe na rowerze.

CZAS REGENERACJI. Dowiedz się, jak długo musisz odpoczywać przed kolejnym intensywnym treningiem na podstawie ostatniego treningu.

WIDŻET WYŚCIGU. Przygotuj się do następnego wyścigu dzięki wskazówkom treningowym, codziennym spersonalizowanym sugerowanym treningom i innym funkcjom.

NADGARSTKOWY POMIAR MOCY BIEGOWEJ. Sprawdź, jaką moc wykorzystujesz na szlaku lub drodze, aby móc zarządzać swoim wysiłkiem i udoskonalić trening.

GARMIN COACH. Korzystaj z bezpłatnych, adaptacyjnych planów treningowych na 5 km, 10 km lub półmaraton, które są przygotowywane przez ekspertów.

FUNKCJE ZWIĄZANE Z AKTYWNOŚCIĄ

MONITORUJ AKTYWNOŚCI. Korzystaj z fabrycznie załadowanych profili aktywności, aby uzyskać odpowiednie dane i wgląd w aktualne cele. Od teraz możesz śledzić aktywności sportów drużynowych, takie jak m.in. piłka nożna czy sporty rakietowe.

ĆWICZENIA HIIT. Śledź treningi HIIT, w tym AMRAP, EMOM, Tabata lub samodzielnie rozpisane treningi siłowe.

ANIMOWANE WSKAZÓWKI TRENINGOWE. Ćwicz z pomocą wyświetlanych na ekranie zegarka animowanych wskazówek treningowych cardio, treningu siłowego, jogi czy pilatesu.

NARCIARSTWO I SNOWBOARDING POZA TRASĄ. Automatyczny pomiar podejść i zjazdów wraz z danymi kadencji, długości kroku czy nachylenia.

DYNAMIKA BIEGÓW NARCIARSKICH. Mierz obciążenie wysiłkowe po sparowaniu z paskiem na klatkę piersiową czujnikiem tętna HRM-Pro™ Plus (do nabycia osobno).

AKTYWNOŚĆ SURFINGOWA. Zarejestruj m.in. liczbę pokonanych fal, maksymalną rozwiniętą prędkość czy przebytą odległość.

KAMERA SURFLINE®. Stwórz film przedstawiający każdą falę, po której surfujesz, za pomocą kamery Surfline z technologią Surfline Sessions™. Skorzystaj z widżetu Surfline, aby zobaczyć informacje o pływach, wysokościach fal, warunkach wietrznych i dokonanej przez surferów ocenie pięciu najbliższych lokalizacji3.

DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM. Poznaj szczegóły swojej jazdy korzystając ze specjalnych wskaźników Grit® i Flow™.


FUNKCJE NAWIGACYJNE

OUTDOOR MAPS+. Opcjonalna subskrypcja usługi OUTDOOR MAPS+ zapewnia dostęp do map premium (pokrycie wyłącznie Stanów Zjednoczonych) i zdjęć satelitarnych (pokrycie globalne) pobieranych bezpośrednio do zegarka7.

TECHNOLOGIA SATIQ. Uzyskaj najwyższą dokładność pozycjonowania dzięki wielopasmowej technologii GPS, przy jednoczesnej optymalizacji czasu działania baterii.

CZUJNIKI ABC. Nawiguj po kolejnym szlaku z wysokościomierzem, barometrem i 3-osiowym kompasie elektronicznym.

MAPY TOPOGRAFICZNE WIELU KONTYNENTÓW. Pobierz mapy TopoActive z całego świata, aby nie gubić drogi w trakcie wycieczki. Wbudowany moduł Wi-Fi® umożliwia łatwe ładowanie i aktualizowanie map bez użycia komputera.

MAPY SKIVIEW™. Wyświetlaj nazwy zjazdów oraz oceny trudności szlaków dla ponad 2000, wstępnie załadowanych kurortów narciarskich na całym świecie.

MAPY PÓL GOLFOWYCH. Uzyskaj dostęp do wstępnie załadowanych, kolorowych map CourseView dla ponad 43 tys. pól golfowych z całego świata.

PRZEWODNIK PO MAPACH NEXTFORK™. Uzyskaj odległość do następnego skrzyżowania szlaków i nazwę szlaku jednym rzutem oka na ekran.

FUNKCJA „PRZED TOBĄ”. Możliwość szybkiego sprawdzenia wybranych punktów zainteresowania, takich jak punkty pomocy, znajdujących się wzdłuż trasy wyścigu.

PLANOWANIE TRASY POWROTNEJ. Wprowadź planowany dystans podróży i otrzymaj propozycje tras, dzięki którym wrócisz do domu. Możesz nawet skorzystać z funkcji Trendline™, aby odnaleźć najlepsze lokalne ścieżki.

KURSY ZE SZCZEGÓŁOWYMI WSKAZÓWKAMI NAWIGACYJNYMI. Utwórz lub znajdź istniejące kursy w aplikacji Garmin Connect™ na urządzenia inteligentne lub zsynchronizuj kursy z ulubionych platform innych firm, a następnie uzyskaj szczegółowe wskazówki nawigacyjne.

FUNKCJE ZWIĄZANE ZE ZDROWIEM

PORANNY RAPORT. Zaraz po przebudzeniu uzyskasz m.in. przegląd snu z możliwością dostosowania go, perspektywy treningowe, status zmienności tętna i informacje o pogodzie.

STATUS ZMIENNOŚCI TĘTNA. Dowiedz się więcej o ogólnym stanie zdrowia, odpoczynku i wydajności treningu podczas snu.

NADGARSTKOWY CZUJNIK TĘTNA. Zegarek stale mierzy tętno2 aby ocenić Twój wysiłek podczas aktywności.

PULSOKSYMETR. Monitoruj natlenienie krwi po przebudzeniu lub podczas snu oraz dowiedz się, jak dostosowujesz się do wysokości4.

MONITOROWANIE I OCENA JAKOŚCI SNU. Poznaj poziom regeneracji Twojego organizmu dzięki wynikowi snu, zestawieniu faz snu i szczegółowym informacjom o poprawie jakości snu2.

ASYSTENT JET LAGU. Zminimalizuj skutki jet lagu dzięki wskazówkom dotyczącym przebywania na świetle słonecznym, harmonogramowi snu i ćwiczeniom.

MONITOR ENERGII BODY BATTERY™. Obserwuj poziom energii organizmu, aby znaleźć najlepszy czas na ćwiczenia i odpoczynek1.

POMIAR STRESU. Zobacz, czy Twój dzień jest spokojny, zrównoważony czy stresujący.

FUNKCJA HEALTH SNAPSHOT™. Zapisz dwuminutową sesję, aby zarejestrować kluczowe statystyki, a następnie wygeneruj raport w celu udostępnienia go swojemu lekarzowi.

ŚLEDZENIE CYKLU MENSTRUACYJNEGO I CIĄŻY. Śledź i rejestruj swój cykl menstruacyjny lub ciążę, aby otrzymywać wskazówki treningowe i dietetyczne.

FUNKCJE SMART

POWIADOMIENIA Z TELEFONU. Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty możesz odbierać w zegarku sparowanym ze smartfonem iPhone® lub Android™.

MUZYKA. Pobieraj utwory i listy odtwarzania z konta Spotify lub Deezer i słuchaj muzyki bez użycia telefonu.

PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™. Możesz w mgnieniu oka zrobić zakupy lub wybrać środek transportu dzięki wybranych dostawców.

FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I ŚLEDZENIA. Kiedy poczujesz zagrożenie lub kiedy zegarek wykryje wypadek, urządzenie prześle wiadomość z Twoją aktualną lokalizacją5.

MONITOR AKCJI. Monitoruj nawet 50 ulubionych akcji6 — bezpośrednio na nadgarstku.

CONNECT IQ™ STORE. Dodawaj tarcze zegarka, pola danych i aplikacje do sparowanego zegarka.

MENEDŻER ZASILANIA. Sprawdź, jak różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka.

  Techniczne

 • Przeznaczenie
  Bieganie
  Fitness Jazda na rowerze
  Outdoor
  Pływanie
  Siłownia
 • Konstrukcja
  Szkło Power Glass
 • Materiał obudowy
  Stal nierdzewna Tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym
 • Pamięć wewnętrzna
  32 MB (flash)
 • Kształt koperty
  Okrągły
 • Wodoodporność
  Klasa wodoszczelności: 10 ATM (100m)

  Wyświetlacz

 • Typ wyświetlacza
  Memory-In-Pixel (MIP)
 • Rozmiar wyświetlacza [cale]
  1.3
 • Rozdzielczość wyświetlacza
  260 x 260

  Zasilanie

 • Rodzaj zasilania
  Akumulator
 • Czas czuwania [h]
  528
 • Czas pracy [h]
  48

  Aparat

 • Aparat
  Nie posiada

  Funkcje

 • Łączność
  ANT+ Bluetooth Wi-Fi
 • Złącza
  Nie posiada
 • GPS
  Tak
 • Funkcje
  Auto Lap
  Auto Pause Budzik Ćwiczenia oddechowe Kalendarz Latarka LED Minutnik Monitoring stresu Monitorowanie cyklu menstruacyjnego Monitorowanie snu Płatności zbliżeniowe Pomiar tętna Powiadomienia z telefonu Poziom nawodnienia organizmu Prognoza pogody Sterowanie muzyką Stoper Strefy bazujące na tętnie z alarmem dźwiękowym i wizualnym
  Znajdź moje urządzenie Znajdź telefon
 • Aplikacje
  Amazon Music Connect IQ Deezer Spotify
 • Czujniki
  Akcelerometr
  Cyfrowy kompas Czujnik światła Pedometr (Krokomierz) Pulsoksymetr Pulsometr Termometr Żyroskop
 • Kompatybilność
  Android iOS

  Pasek/Bransoleta

 • Rodzaj
  Silikon
 • Kolor paska
  Czarny
 • Obwód nadgarstka
  125 - 208 mm

  Fizyczne

 • Rozmiar koperty
  47 mm
 • Wysokość [mm]
  47
 • Szerokość [mm]
  47
 • Głębokość [mm]
  14.5
 • Waga [g]
  79

  Ogólne

 • Kolor
  Czarny
 • Załączone wyposażenie
  Dokumentacja Kabel do ładowania
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Raty i Leasing

Raty
Leasing
Oblicz wysokość raty

Wybierz produkt kredytowy

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)