Marki

Aktualności więcej

Meizu po kilku latach nieobecności wraca ze sprzedażą smartfonów nad Wisłę. Czy tym razem oferta chińskiego producenta podbije gusta Polaków? Czy Meizu stanie się tak rozpoznawalną marką jak Huawei lub Xiaomi?

W tym artykule przedstawiamy przykłady smartfonów, które nie należą do najpopularniejszych w swoich kategoriach, niemniej jednak, są zdecydowanie warte polecenia mimo tego, że mniej znane. Być może nie wiedzieliście wcześniej o istnieniu tych modeli albo myśląc o zakupach - nie braliście ich pod uwagę. Oto lista najbardziej niedocenianych telefonów 2018! Sprawdź, który warto mieć!

Dawno temu – luksus, nie tak dawno – standard, a obecnie telefony stacjonarne mimo dynamicznego rozwoju telefonii komórkowej wciąż należą do wyposażenia niemalże każdego domu, czy miejsca pracy. Prywatnie są idealnym pośrednikiem plotek, pogawędek, czy kontaktów z wybranymi usługodawcami, a zawodowo stanowią doskonałe źródło przepływu informacji między pracownikami w każdym miejscu pracy. Związane na stałe z miejscem, w którym są zainstalowane, pozwalają uniknąć opłat za utrzymanie łącza i przebierać w coraz atrakcyjniejszych ofertach polskich operatorów telefonicznych. Telefony bezprzewodowe sprawdzą się przede wszystkim w domu, który będzie można bez problemów obejść ze słuchawką przy uchu, a telefony przewodowe będą się doskonale prezentowały np. na biurkach pracowników, których obowiązki obejmują m.in. stały kontakt z klientami i partnerami biznesowymi. Do telefonów bezprzewodowych można także zakupić dodatkowe słuchawki, które również znajdują się w bogatej ofercie sklepu internetowego MediaMarkt.pl obejmującej telefony stacjonarne najpopularniejszych producentów.
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]