Marki

Aktualności więcej

Do końca tego roku tysiące osób będą miały okazję wymienić smartfon na nowy model albo w ramach oferty abonamentowej swojego operatora albo kupiony na wolnym rynku. Decyzja o tym, na jaki model się zdecydujemy, jest dosyć ważna, bo telefony to na tyle kosztowne urządzenia, że raczej nie kupujemy ich co kilka miesięcy.

2018 rok na pewno będzie obfitował w ciekawie wydarzenia i zaskakujące premiery na rynku smartfonów. Wzrok blogerów technologicznych oraz redakcji portali jest zwrócony przede wszystkim w kierunku flagowców, a być może znacznie bardziej zacięta będzie rywalizacja producentów w segmencie średniej klasy urządzeń.

Dawno temu – luksus, nie tak dawno – standard, a obecnie telefony stacjonarne mimo dynamicznego rozwoju telefonii komórkowej wciąż należą do wyposażenia niemalże każdego domu, czy miejsca pracy. Prywatnie są idealnym pośrednikiem plotek, pogawędek, czy kontaktów z wybranymi usługodawcami, a zawodowo stanowią doskonałe źródło przepływu informacji między pracownikami w każdym miejscu pracy. Związane na stałe z miejscem, w którym są zainstalowane, pozwalają uniknąć opłat za utrzymanie łącza i przebierać w coraz atrakcyjniejszych ofertach polskich operatorów telefonicznych. Telefony bezprzewodowe sprawdzą się przede wszystkim w domu, który będzie można bez problemów obejść ze słuchawką przy uchu, a telefony przewodowe będą się doskonale prezentowały np. na biurkach pracowników, których obowiązki obejmują m.in. stały kontakt z klientami i partnerami biznesowymi. Do telefonów bezprzewodowych można także zakupić dodatkowe słuchawki, które również znajdują się w bogatej ofercie sklepu internetowego MediaMarkt.pl obejmującej telefony stacjonarne najpopularniejszych producentów.
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]