Aktualności

więcej

2022-12-07

O telefonach komórkowych w takiej formie, jaką znamy sprzed 7-8 lat mówi się niewiele. Dzisiejsi użytkownicy kupując telefon, mają wygórowane oczekiwania, które muszą zostać spełnione przez dany model zanim trafi on
do ich kieszeni.
Więcej

2022-12-05

Obecnie w sklepach można znaleźć zarówno modele budżetowe, jak i flagowce. Wszystkie telefony Huawei mają jedną wspólną cechę – fantastyczne aparaty fotograficzne. Zatem jeśli priorytetem dla użytkownika jest robienie pięknych zdjęć, to smartfon tej firmy może być świetnym wyborem. Który Huawei więc wybrać? Zobacz nasz poradnik.

Więcej

Dawno temu – luksus, nie tak dawno – standard, a obecnie telefony stacjonarne mimo dynamicznego rozwoju telefonii komórkowej wciąż należą do wyposażenia niemalże każdego domu, czy miejsca pracy. Prywatnie są idealnym pośrednikiem plotek, pogawędek, czy kontaktów z wybranymi usługodawcami, a zawodowo stanowią doskonałe źródło przepływu informacji między pracownikami w każdym miejscu pracy. Związane na stałe z miejscem, w którym są zainstalowane, pozwalają uniknąć opłat za utrzymanie łącza i przebierać w coraz atrakcyjniejszych ofertach polskich operatorów telefonicznych. Telefony bezprzewodowe sprawdzą się przede wszystkim w domu, który będzie można bez problemów obejść ze słuchawką przy uchu, a telefony przewodowe będą się doskonale prezentowały np. na biurkach pracowników, których obowiązki obejmują m.in. stały kontakt z klientami i partnerami biznesowymi. Do telefonów bezprzewodowych można także zakupić dodatkowe słuchawki, które również znajdują się w bogatej ofercie sklepu internetowego MediaMarkt.pl obejmującej telefony stacjonarne najpopularniejszych producentów.