Aktualności

więcej

2022-10-18

Czy oszczędność miejsca może iść zgodnie w parze z dużą funkcjonalnością? Jak najbardziej, wystarczy postawić na nowoczesne AGD do zabudowy. Jednolita, minimalistyczna zabudowa to nie jedyny sposób na zaoszczędzenie odrobiny wolnej przestrzeni w kuchni. Mogą w tym pomóc również urządzenia 2 w 1, takie jak np. piekarniki z funkcją mikrofali.
Więcej

2022-10-11

Jeśli myślisz o zakupie nowego piekarnika do kuchni, można rozważyć zakup takiego, który oprócz standardowych funkcji jak termoobieg czy grillowanie, potrafi także wykorzystywać parę. To najlepsza droga do szybkiego przygotowania zdrowych potraw z niewielką zawartością tłuszczu.

Więcej

Piekarniki do zabudowy są wyjątkowo komfortowym rozwiązaniem, ponieważ, w przeciwieństwie do modeli wolnostojących, można umieścić je na dowolnej wysokości. Piekarniki do zabudowy to wprost idealny wybór do nowoczesnej, minimalistycznej kuchni o jednolitej zabudowie, zaprojektowanej tak, aby była jak najbardziej ergonomiczna. Piekarniki do zabudowy są zdecydowanie prostsze w czyszczeniu i w obsłudze. Pieczenie z nimi sprawi jeszcze większą przyjemność każdemu miłośnikowi domowych kulinariów. Z ich wnętrza z pewnością wyjdą wyłącznie najsmaczniejsze potrawy i wypieki. Sklep internetowy MediaMarkt.pl posiada w swojej bogatej ofercie nie tylko najpopularniejsze piekarniki do zabudowy czołowych producentów w liczbie sięgającej blisko 300 modeli, ale także akcesoria do piekarników takich marek jak Scanpart, Dr. Beckmann, Electrolux, Dr. OK, Metrox, Bosch, Durgol, Siemens i Wpro. Wśród nich znajdziemy preparaty do czyszczenia, żarówki, prowadnice teleskopowe, termometry, kable zasilające, odkamieniacze i zestawy do czyszczenia.