Aktualności

więcej

2023-12-07

Cicha pralka to urządzenie, którego poszukuje dziś coraz więcej osób. Dzięki rozwojowi technologicznemu, na rynek trafia coraz więcej tego typu produktów, więc jest w czym wybierać. Kultura pracy, czyli właśnie ciche, dyskretne działanie, jest dla niektórych równie ważne, jak skuteczność prania czy klasa energetyczna konkretnego modelu. Dowiedz się, jaką cichą pralkę kupić!


Więcej

2023-12-07

Wiele osób interesują piekarniki dual cook. Ranking tych urządzeń z pewnością ułatwi wybór właściwego modelu każdej osobie, która lubi piec i chce wybierać innowacyjne rozwiązania w swojej kuchni. Dowiedz się, jak wybrać najlepszy piekarnik, a przy tym nie przepłacić!

Więcej
Pralki oraz pralko-suszarki do zabudowy gwarantujące efektywne pranie i wszelkie niezbędne akcesoria do pralek i suszarek do ich odpowiedniej instalacji i konserwacji. Pralki do zabudowy to standardowe, ładowane od frontu urządzenia, które warto kupić szczególnie wtedy, gdy dopiero urządzamy nasz dom lub mieszkanie. Podobna charakterystyka dotyczy także drugiego typu urządzeń, jakim są pralko-suszarki do zabudowy. Wszystkie są ładowane od frontu, również należy podłączyć je do instalacji hydraulicznej, ale ułatwiają codzienne życie jeszcze bardziej niż tradycyjne pralki. Chwilę po wypraniu naszych rzeczy mogą je skutecznie wysuszyć, uwalniając nas od obowiązku rozwieszania prania. W sklepie internetowym MediaMarkt.pl można znaleźć pralki oraz pralko-suszarki takich producentów, jak m.in. Beko, Electrolux i Whirlpool. Aby jak najdłużej cieszyć się ich bezawaryjną pracą i jak najlepszymi efektami prania, potrzebne są najwyższej jakości produkty składające się na akcesoria do pralek i suszarek takich producentów jak m.in. Scanpart, Metrox, Wpro, Vanish, Miele, Electrolux, Calgon, Ariel i Rorets.