PLN 1829

Golarka BRAUN SHAVER 9390cc SILV

nr kat.: 1411487 BRAUN

Outlet

1829,-

Zaoszczędzisz 460,00 zł

Kup w zestawie

Kup w zestawie

Golarka BRAUN SHAVER 9390cc SILV
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Golarka BRAUN SHAVER 9390cc SILV
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

Najskuteczniejsza golarka na świecie.

Niezwykle delikatna*

* Testowana na 3-dniowym zaroście, w porównaniu z wiodącymi produktami klasy premium.​

image

Gwarancja Braun Series 9

 • Najlepsza golarka marki Braun
 • Trwałość do 7 lat
 • 100% wodoodporna
 • Wyprodukowana w Niemczech
 • 2 lata gwarancji
image

5 zsynchronizowanych elementów tnących

Series 9 ma 5 elementów tnących, dla doskonałego efektu golenia przy jednym pociągnięciu. 2 trymery wychwytują każdy rodzaj włosków. Golarka Series 9 jest więc najskuteczniejszą golarką na świecie**.** Potwierdzone na 3-dniowym zaroście.

Doskonały efekt golenia przy jednym pociągnięciu

Dzięki inteligentnej technologii golarka Series 9 doskonale dopasowuje się do konturów twarzy i rodzaju zarostu. Doskonały efekt golenia przy jednym pociągnięciu – zarówno na sucho, jak i na mokro, przy użyciu żelu lub pianki do golenia.

Dokładna

Dzięki wykorzystaniu technologii 40 000 cięć poprzecznych na minutę golarka goli nawet włoski o długości 0,05 mm. Dla doskonałego efektu golenia.

Delikatna

10 000 mikrowibracji na minutę pozwala golarce gładko przesuwać się po skórze. Dla najdelikatniejszego golenia.

100% wodoodporna

Golarkę Series 9 można wygodnie płukać pod bieżącą wodą, co ułatwia jej czyszczenie. Można też użyć pianki lub żelu do golenia dla dodatkowego odświeżenia i nawilżenia skóry.

Wygodne ładowanie i czyszczenie

Jak spod igły każdego dnia. Baza Clean&Charge automatycznie wybiera program czyszczenia. Za dotknięciem jednego przycisku zapewnia ładowanie, higieniczne czyszczenie, smarowanie i suszenie.

Najnowocześniejszy akumulator

Nasz najnowocześniejszy akumulator litowo-jonowy, którego wydajność została zwiększona o 20%. Jedno ładowanie – miesiąc golenia.

Series 9
9390cc
Srebrna
Series 9
9330s
Srebrna
Series 8
8385cc
Czarno-niebieska
Series 8
8345s
Czarno-niebieska
Liczba elementów tnących 5 5 4 4
Specjalistyczne trymery do golenia trudnego zarostu
Liczba cięć na minutę 40 000 40 000 30 000 30 000
Komfortowa, elastyczna głowica 10 kierunków 10 kierunków 8 kierunków 8 kierunków
Zintegrowany precyzyjny trymer
Czas bezprzewodowej pracy 60 minut 60 minut 60 minut 60 minut
Technologia dźwiękowa dla doskonałego poślizgu
Możliwość golenia na sucho i mokro
Zaawansowany wyświetlacz LED – ✔ z funkcją śledzenia wydajności – ✔ z funkcją śledzenia wydajności ✔ 
Cleaning Centre w zestawie

Techniczne

Rodzaj systemu golącego

Elastyczna folia, Ruchoma głowica, Trymer pomiędzy ostrzami, Zaokrąglona głowica

Trymer

Do stylizacji brody, Wysuwany

Zasilanie

Akumulatorowe

Rodzaj akumulatora/baterii

Li-ion

Czas pracy bezprzewodowej [min]

60

Czas ładowania [min]

60

Szybkie ładowanie

5 min.

Konstrukcja

Antypoślizgowy profil rączki, Antypoślizgowy uchwyt, Blokada głowicy, Blokada przypadkowego włączenia, Ergonomiczny kształt, Ergonomiczny uchwyt, Metalowa obudowa, Możliwość mycia pod bieżącą wodą, Możliwość używania w wannie lub pod prysznicem, MultiHeadLock Podwójny trymer środkowy z tytanu Ruchoma głowica, Wysuwany trymer, Wyświetlacz wskazujący procentowo naładowanie akumulatora, 5 - ostrzowy system tnący

Funcje

Zastosowane technologie

SkinGlide SyncroSonic System Clean&Charge, Technologia soniczna Wet&Dry

Komunikacja

Funkcja przypomnienia o czyszczeniu , Kontrolka LED sygnalizująca ładowanie i niski poziom baterii, Wskaźnik baterii z wyświetlaczem numerycznym, Wskaźnik blokady podróżnej

Sposób użytkowania

Na mokro Na sucho

Czyszczenie

Baza czyszcząca, Pod bieżącą wodą, Szczoteczką

Ogólne

Producent

Braun

Linia

Series 9

Kolor

Srebrny

Załączone wyposażenie

Baza czyszcząco-ładująca, Etui podróżne, Instrukcja obsługi, Pędzel do czyszczenia, Płyn do czyszczenia ostrzy maszynek do golenia, Zasilacz

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

pankowski

Co za maszyna!

Co za maszyna! To moja pierwsza golarka - jakoś nie mogłem się przekonać do zakupu elektrycznej/akumulatorowej w trosce o obawy dokładnego i gładkiego golenia, ale jak widać niepotrzebnie! Ten gadżet powinien posiadać każdy szanujący się facet posiadające nawet najdrobniejszy zarost. To czysta magia jak ta maszyna tnie zarówno na sucho jak na mokro. Lepsza od najlepszych i najdroższych maszynek jednorazowych. Stacja dokująca, fajny praktyczny gadżet, który wygląda estetycznie na łazienkowej półce. Dzięki stacji czyszczącej golarka jest zawsze naładowana, czysta i gotowa do użycia. Golarka bardzo idealnie dopasowuje się do twarzy, w końcu nie muszę nakładać tony kremu przeciw podrażnieniom. Nie mam też wysypki, która pojawiała się po każdym goleniu. Nie jest może idealnie cicha, ale ten kombajn ma trochę mocy więc coś za coś! Jeżeli ktoś ma twardy, gęsty zarost nie będzie miała z nim żadnego problemu. Dokładność golenia nieporównywalna do żadnej innej jaką miałem do tej pory - ocena mojej żony. Niestety cena nie jest mała, ale moim zdaniem warto zainwestować i dbać o zarost każdego dnia. Podsumowując, nie zamieniłbym jej na żadną inną, mam nadzieję, że długo mi posłuży. Fanom jednorazowych maszynek polecam przesiąść się na lepszy model, nie będziecie żałować! Satysfakcja wydanych pieniędzy!

5 na 5

Karolll

Ferrari wśród golarek

Zdecydowanie to jest golarka premium. Dla osób, które golą się regularnie i do tego potrzebują komfortu to na pewno ten sprzęt się sprawdzi. Kilka różnych ostrzy czy elementów tnących sprawiają, że nie trzeba tutaj nic poprawiać i kombinować. Myślę, że można ją nazwać jedną z lepszych na rynku, jeśli nie najlepszą. Zastosowane technologie i możliwości sprawdzą się w każdych warunkach. Zaznaczyłbym jednak, że to urządzenie dla naprawdę wymagających. Myślę, że osoby sporadycznie korzystające, albo takie korzystające regularnie ale nie przykładające wielkiej uwagi do wyglądu zarostu nie odczują różnicy w porównaniu z tańszymi zamiennikami. Po prostu ten sprzęt jest bardzo precyzyjny i dokładny i żeby to zauważyć i docenić trzeba naprawdę dbać o zarost. Design wg mnie na bardzo słabym poziomie. Może to kwestia gustu, ale mi się nie podoba. Ale ja skupiam się na jakości urządzenia i prawdę mówiąc nie interesuje mnie wygląd urządzenia, które wykorzystuje co 1-2 dni i to indywidualnie, zamknięty w łazience. Wygląda trochę jak golarka z lat 90tych. Pewnie ktoś kto ją zobaczy nie pomyśli że jest warta grubo ponad 1000zł. Funkcja przypomnienia o czyszczeniu, kontrolka LED sygnalizująca ładowanie i niski poziom baterii, wskaźnik baterii z wyświetlaczem numerycznym, wskaźnik blokady podróżnej- wszystko to fajne dodatki – obowiązkowe w sprzęcie w tej cenie, ale nie niezbędne. Technoligia SkinGlide, SyncroSonic, system Clean&Charge czy Technologia soniczna to rzeczy, które na pewno brałbym pod uwagę i uzasadniał nimi ten zakup. To dzięki nim ta golarka robi taką robotę i to ją wyróżnia na tle innych urządzeń.

5 na 5

iza

Golarka w dobie koronawirusa :)

W dzisiejszych, trudnych i historycznych czasach - . -maszynka do golenia stała się przedmiotem niemal niezbędnym w każdym domu, w który mieszka jakikolwiek mężczyzna. :) Warto, by był to sprzęt niezawodny, łatwy w użyciu i w myciu. Po kilku dniach zastanowienia, namawiania męża (który twierdził, że pod maseczką i tak nic nie widać :)) .. zdecydowaliśmy się na arcydelikatnego Brauna. Podczas gdy pozostałe golarki stawiają wybór między dokładnym goleniem a delikatnością - golarka Brauna oferuje obie korzyści za jednym zamachem. Jest bardzo dokładna, już po pierwszym ruchu kosi zarost do zera, nie pozostawiając żadnych podrażnień. W dodatku łatwo zachować golarkę w czystości, co też jest dzisiaj nie bez znaczenia. Mąż zachwycony - ja jeszcze bardziej! Polecam każdemu, kto lubi przemyślane zakupy i liczy na niezawodność sprzętu.

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są propozycje ratalne:


Raty online od 20 do 30 rat 0% -> Sprawdź szczegóły

Raty online aż do 60 rat -> Sprawdź szczegóły

Raty online do 55 rat z odroczonym terminem płatności -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Jak wyczyścić maszynkę do golenia?
Jak wyczyścić maszynkę do golenia?

Utrzymanie golarki (zarówno takiej z trymerem, jak i bez) w czystości zapewni jej długie i niezawodne działanie. Jak czyścić elektryczną maszynkę do golenia, żeby służyła nam jak najdłużej? Zobacz nasz poradnik.

Golarka BRAUN SHAVER 9390cc SILV
Golarka BRAUN SHAVER 9390cc SILV ×
Golarka BRAUN SHAVER 9390cc SILV
Golarka BRAUN SHAVER 9390cc SILV
Golarka BRAUN SHAVER 9390cc SILV
Golarka BRAUN SHAVER 9390cc SILV
Golarka BRAUN SHAVER 9390cc SILV
Golarka BRAUN SHAVER 9390cc SILV

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]