Aktualności więcej

Czas kiedy z rynku znikają świeże owoce i warzywa sezonowe, może to wpłynąć na zubożenie codziennych posiłków. A kiedy liczba składników jest ograniczona, dobrze jest pomyśleć przynajmniej o atrakcyjnej formie. Nie chcemy przecież każdego dnia jeść tylko kanapek.

Jesień to idealny czas na grzybobranie. A skoro mowa o zbieraniu grzybów, niezbędne będzie także ich suszenie. Można to robić rozmaitymi domowymi sposobami, sprawdzonymi od lat. Sznurek rozwieszony w kuchni z ponawlekanymi kapeluszami, suszenie w piekarniku albo rozłożenie na stole na gazecie to metody, które świetnie znają nasi rodzice i dziadkowie.

Nieważne, czy gotowanie i przygotowywanie potraw to jedynie droga, która zbliża nas do cieszenia się zdrowym i smacznym posiłkiem, ścieżka zawodowa wymagająca ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, zajmujące hobby, czy życiowa pasja – każda kuchnia potrzebuje wyposażenia z najwyższej półki. Małe AGD to zarówno urządzenia i produkty, które koniecznie muszą znaleźć się w każdym domu (czajniki elektryczne i tradycyjne, patelnie, garnki), ułatwiające życie kuchenne gadżety (blendery, grille, krajalnice, opiekacze i gofrownice), a także wiele innych urządzeń, takich jak np. tostery, miksery ręczne sokowirówki, roboty kuchenne, koktajlery, wyciskarki do cytrusów, czy frytkownice. Dodatkowo w każdej kuchni bez wątpienia przydadzą się także wagi oraz inne akcesoria i artykuły kuchenne. Sklep internetowy MediaMarkt.pl oferuje wszystkie to i o wiele więcej, aby zamienić gotowanie i przygotowywanie potraw w jeszcze większą przyjemność. Niech kuchnia wypełni się cudownym aromatem przepysznych tradycyjnych i nowatorskich dań!
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]