Marki

Aktualności więcej

Jeśli planujemy wyjazd na działkę to trzeba się solidnie przygotować. O czym nie można zapomnieć? W artykule lista najważniejszych rzeczy, bez których trudno będzie się obyć.

Nieprzypadkowo herbata jest jednym z najpopularniejszych napojów na świecie. Stanowi cenne źródło antyoksydantów, witamin i minerałów. Herbatę cenimy jednak w przede wszystkim ze względu na walory smakowe, które sprawiają, że jej picie to ważny moment dnia, związany ze szczególną celebracją, jak choćby w Wielkiej Brytanii. Warto także dodać, że świat herbat jest w rzeczywistości bardziej skomplikowany i złożony, niż może się z pozoru wydawać.

Nieważne, czy gotowanie i przygotowywanie potraw to jedynie droga, która zbliża nas do cieszenia się zdrowym i smacznym posiłkiem, ścieżka zawodowa wymagająca ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, zajmujące hobby, czy życiowa pasja – każda kuchnia potrzebuje wyposażenia z najwyższej półki. Małe AGD to zarówno urządzenia i produkty, które koniecznie muszą znaleźć się w każdym domu (czajniki elektryczne i tradycyjne, patelnie, garnki), ułatwiające życie kuchenne gadżety (blendery, grille, krajalnice, opiekacze i gofrownice), a także wiele innych urządzeń, takich jak np. tostery, miksery ręczne sokowirówki, roboty kuchenne, koktajlery, wyciskarki do cytrusów, czy frytkownice. Dodatkowo w każdej kuchni bez wątpienia przydadzą się także wagi oraz inne akcesoria i artykuły kuchenne. Sklep internetowy MediaMarkt.pl oferuje wszystkie to i o wiele więcej, aby zamienić gotowanie i przygotowywanie potraw w jeszcze większą przyjemność. Niech kuchnia wypełni się cudownym aromatem przepysznych tradycyjnych i nowatorskich dań!
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]