Marki

Aktualności więcej

Moda na zdrowy tryb życia dotyczy już coraz większej liczby osób, dlatego bardzo popularne stały się urządzenia do wyciskania domowego soku. W tym artykule przedstawiamy wszystkie plusy i minusy sokowirówek i wyciskarek wolnoobrotowych.

Wysokie temperatury podczas lata sprawiają, że picie zimnych napojów staje się jeszcze bardziej potrzebne, niż zwykle. 

Jeśli podjęliście decyzję, aby orzeźwiające napoje przygotowywać we własnych czterech ścianach, ten poradnik jest dla Was. Radzimy, co można zrobić i w jaki sposób, gdy chodzi nie tylko o zaspokojenie pragnienia, ale o prawdziwie smaczne napoje.

Nieważne, czy gotowanie i przygotowywanie potraw to jedynie droga, która zbliża nas do cieszenia się zdrowym i smacznym posiłkiem, ścieżka zawodowa wymagająca ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, zajmujące hobby, czy życiowa pasja – każda kuchnia potrzebuje wyposażenia z najwyższej półki. Małe AGD to zarówno urządzenia i produkty, które koniecznie muszą znaleźć się w każdym domu (czajniki elektryczne i tradycyjne, patelnie, garnki), ułatwiające życie kuchenne gadżety (blendery, grille, krajalnice, opiekacze i gofrownice), a także wiele innych urządzeń, takich jak np. tostery, miksery ręczne sokowirówki, roboty kuchenne, koktajlery, wyciskarki do cytrusów, czy frytkownice. Dodatkowo w każdej kuchni bez wątpienia przydadzą się także wagi oraz inne akcesoria i artykuły kuchenne. Sklep internetowy MediaMarkt.pl oferuje wszystkie to i o wiele więcej, aby zamienić gotowanie i przygotowywanie potraw w jeszcze większą przyjemność. Niech kuchnia wypełni się cudownym aromatem przepysznych tradycyjnych i nowatorskich dań!
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]