Szybkowary i wolnowary na wszystkie rodzaje kuchenek (14)

Sortuj i filtruj
Raty Online 0%: 20 x 17,90 ›
Sprawdź koszty rat
Raty Online 0%: 20 x 16,95 ›
Sprawdź koszty rat

Produkt z gazetki

Dostępny!

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

Raty Online 0%: 20 x 19,95 ›
Sprawdź koszty rat
Raty Online 0%: 20 x 33,90 ›
Sprawdź koszty rat
Raty Online 0%: 20 x 23,45 ›
Sprawdź koszty rat
Raty Online 0%: 20 x 29,45 ›
Sprawdź koszty rat
Raty Online 0%: 20 x 29,40 ›
Sprawdź koszty rat
Raty Online 0%: 20 x 18,85 ›
Sprawdź koszty rat
Raty Online 0%: 20 x 18,85 ›
Sprawdź koszty rat
Raty Online 0%: 20 x 17,40 ›
Sprawdź koszty rat
Raty Online 0%: 20 x 22,35 ›
Sprawdź koszty rat
20 40 100 liczba produktów

Aktualności

Więcej

Jak gotować w multicookerze? Co to właściwie jest i jakie ma funkcje?
Jak gotować w multicookerze? Co to właściwie jest i jakie ma funkcje?

Multicooker to urządzenie, które z powodzeniem może zastąpić wiele innych i zrewolucjonizować sposób przyrządzania posiłków na co dzień. Chcesz wiedzieć, jak gotować w multicookerze? W artykule przedstawiamy dostępne możliwości, jakie daje taki sprzęt.

Jak wyczyścić maszynkę do golenia?
Jak wyczyścić maszynkę do golenia?

Utrzymanie golarki (zarówno takiej z trymerem, jak i bez) w czystości zapewni jej długie i niezawodne działanie. Jak czyścić elektryczną maszynkę do golenia, żeby służyła nam jak najdłużej? Zobacz nasz poradnik.

Szybkowary Crock Pot, Tefal, Lamart, MPM, Gerlach, Russell Hobbs i wielu innych producentów, które pozwolą zaoszczędzić aż 70% czasu gotowania i nawet 50% energii. Może się to wydawać nierealne, ale jednak tak jest. Cały sekret tkwi w tym, że w garnku powstaje nadciśnienie. Następstwem wzrostu ciśnienia jest podwyższenie temperatury wrzenia wody i właśnie to jest bezpośrednią, naturalną przyczyną tego, że przyrządzane w szybkowarze dania gotują się po prostu znacznie szybciej. Szybkowary mają wyjątkowo szczelną pokrywę z uszczelkami i zazębieniami. W tej samej pokrywie znajduje się specjalny zawór, który odpowiada za utrzymywanie ciśnienia na stałym, a co najważniejsze bezpiecznym, poziomie. Oszczędność 70% czasu gotowania i 50% energii to nie jedyne korzyści, które oferują szybkowary. Smaczne potrawy, które w nich błyskawicznie przygotujemy będą w stanie zachować bardzo dużą ilość niezbędnych dla naszego zdrowia witamin i minerałów. W atrakcyjnej ofercie przygotowanej przez sklep internetowy MediaMarkt.pl znajdziemy praktyczne szybkowary z dobrymi systemami zabezpieczeń, które już od pierwszego użycia odmienią tradycyjne gotowanie na lepsze.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]