PLN 1199

Pralka SAMSUNG WF60F4EFW0W/EO

nr kat.: 1237364 SAMSUNG
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Pralka SAMSUNG WF60F4EFW0W/EO
Kapsułki WOOLITE Mix Color 28 sztuk
Płyn do płukania WOOLITE Gold Magnolia 1,2 L
Kup zestaw
Pralka SAMSUNG WF60F4EFW0W/EO
Środek do czyszczenia pralek ISY ICL 7100
Mata antywibracyjna KOENIC KAV-1000
Kup zestaw
Pralka SAMSUNG WF60F4EFW0W/EO
Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Pralka SAMSUNG WF60F4EFW0W/EO
Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną  

Dostępność
                        

Pralka ładowana od frontu o głębokości 42,5 cm, pojemności 6 kg, prędkości wirowania 1000 obr./min, w klasie energerycznej A+++, z technologią Eco Bubble. Posiada 12 programów prania, wyświetlacz punktowy LED oraz blokadę Child Lock.

           
Maksymalna prędkość wirowania 1000 obr./min.

Pralka SAMSUNG WF60F4EFW0W/EO ma możliwość regulacji prędkości wirowania maksymalnie do 1000 obr/min. Oznacza to, że w zależności od rodzaju pranej odzieży i oczekiwanych rezultatów, możemy ustawić większą lub mniejszą prędkość wirowania. Dzięki tej funkcji decydujemy, jak suche pranie wyciągniemy z pralki po zakończeniu wybranego programu. Im większa prędkość, tym bardziej sucha, ale też bardziej pognieciona bielizna. Należy pamiętać, że wyższe obroty najlepiej stosować do tkanin bawełnianych, pościeli, ręczników i itp., a niższe do tkanin bardziej delikatnych i trudniejszych w prasowaniu.
Poziom hałasu

Maksymalny poziom hałasu emitowany przez tą pralkę podczas prania dla standardowego programu może osiągnąć wartość 61 dB. Natomiast poziom hałasu podczas procesu wirowania przy najwyższych obrotach wynosi 74 dB.
Uciążliwe hałasy podczas prania możemy lekko zniwelować, regulując prędkość obrotów wirowania, bo im wyższe obroty, tym głośniejsze dźwięki wydaje pralka. Dlatego mając na uwadze komfort własny i sąsiada dobrze jest, przy nastawianiu prania w porze wieczornej czy nocnej, ustawić niższy poziom prędkości wirowania.


Zużycie wody - 7300 (litr/rok).

Roczne zużycie wody mierzonej w litrach przy założeniu 220 cykli prania w programach standardowych dla tkanin bawełnianych to około 7300. Rzeczywiste zużycie wody jest zależne od sposobu i częstotliwości eksploatacji pralki. 

Pobór wody jest to bardzo ważnym czynnikiem ekonomicznym i ekologicznym warunkującym wybór pralki. Mniejszy pobór wody to mniejsze rachunki za wodę i ścieki. Świadome gospodarowanie wodą w gospodarstwie domowym to również osobisty wkład w dbanie o środowisko.


Maksymalny wsad pralki - 6 kg.

Maksymalna ilość suchego prania, jaką możemy włożyć do pralki SAMSUNG WF60F4EFW0W/EO wynosi 6 kg.

Duża pojemność pralki jest nieocenionym udogodnieniem dla domostw kilkuosobowych, które generują duże ilości brudnej bielizny. Wrzucając jednorazowo dużą ilość prania możemy zaoszczędzić czas i wodę oraz zmniejszyć rachunki za prąd i wodę. Należy jednak liczyć się z tym, że większa pojemność bębna to większe rozmiary pralki i większa przestrzeń potrzebna na jej ustawienie. Przy jedno, dwu lub nawet trzyosobowych gospodarstwach rozsądniej ekonomicznie jest korzystać z pralki o mniejszym wsadzie, która doskonale dopasuje się do mniejszych wnętrz.


Klasa efektywności energetycznej A+++.

Pralka w najlepszej klasie A+++ to urządzenie bardzo niskoenergetyczne. Oznacza to, że zużywa mniej prądu niż sprzęty o innej niższej klasie energetycznej, a co za tym idzie jest najbardziej ekologiczne, energooszczędne i chroni twój budżet domowy przed wysokimi rachunkami za prąd.Roczne zużycie energii, przy założeniu 220 cykli prania ze standardowymi programani prania tkanin wynosi dla tego modelu 153 kWh.

Zastosowane technologie

Diamond Diamond

Dodatkowe płukanie Dodatkowe płukanie

Eco Bubble Eco Bubble

Fuzzy Logic Fuzzy Logic

Techniczne

Rodzaj urządzenia

Pralka ładowana od frontu

Typ

Wolnostojąca

Wsad [kg]

6

Poziom hałasu podczas prania [dB]

61

Poziom hałasu podczas wirowania [dB]

74

Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]

1000

Konstrukcja

Grzałka ceramiczna

Zabezpieczenia

Child Lock

Rodzaj bębna

Diamond

Zastosowane technologie

Child Lock Dodatkowe płukanie Eco Bubble Fuzzy Logic Grzałka ceramiczna Pranie intensywne Pranie wstępne Smart Check

Wymiary

(szer. x wys. x gł.): 60 x 85 x 42.5 cm

Klasa

Klasa energetyczna

A+++

Klasa efektywności wirowania

B

Zużycie

Energii na rok [kWh]

153

Wody na rok [l]

7300

Programy

Ilość

12

Rodzaje

Bawełna Codzienne, Kurtki/Płaszcze, Odplamianie Płukanie i wirowanie, Pranie ręczne Super Eco, Syntetyki, Szybki 15', Ubrania dziecięce, Wełna Wirowanie

Funkcje

Sterowanie

Dotykowe, Elektroniczne, Kryształowe pokrętło

Wyświetlacz elektroniczny

TAK

Komunikacja

Wyświetlacz punktowy LED na stalowym panelu

Opóźniony start

TAK

Automatyka wagowa

TAK

Regulacja wirowania

TAK

Inne

Pamięć ostatniego cyklu

Fizyczne

Wysokość [cm]

85

Szerokość [cm]

60

Głębokość [cm]

42.5

Waga [kg]

56

Ogólne

Producent

Samsung

Linia

Eco Bubble

Kolor

Biały

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Andrii Tolopka

zapytanie

Dzin dobry. Cena za tej tytul jest z podatkiem VAT?

5 na 5

Kasia

I wszystko czyste!

Już nie muszę bać się o swoje nowe ubrania. Pralka SAMSUNG WF60F4EFW0W Eco Bubble jest pralką wolnostojącą ładowaną od przodu z bębnem o pojemności aż 6kg. Posiada 12 programów prania. Klasa efektywności energetycznej A+++ zapewnia bardo
niskie zużycie energii i obniżenie rachunków. Z rewolucyjną technologią Samsung Eco Bubble przed rozpoczęciem cyklu tworzy piane z detergentu, powietrza i wody produkując bąbelki czyszczące, które wnikają do tkaniny szybciej niż detergent o wysokim stężeniu. Dzięki temu mogę prać ubrania wszystkie w zimnej wodzie tak samo i z tą sama skutecznością co w cieplej ale przy mniejszym poborze energii.

Doskonałym rozwiązaniem jest Smart Check, który rozpoznaje problem za mnie. Nie muszę już wydzwaniać po mechanika ale gdy pojawi się problem z pralką Samsung WF60F4EFW0W mogę samodzielnie odnaleźć problem. Pralka ta wyposażona została w innowacyjny system Smart Check, który wykrywa i przeprowadza diagnostykę błędów na wczesnym etapie. Wystarczy ze użyjemy swojego smartfona z funkcją skanowania LED. Także jest do dobry system aby rozwiązać problem zanim okaże się bardziej skomplikowany.

Nie muszę już przejmować się z plamami takimi jak po czekoladzie czy innymi ciężko usuwanymi. Wszystko za sprawą usuwania plam wykorzystywaną przez technologie Eco Bubble aby skuteczniej usunąć zabrudzenie z moich ubrań.

Lepszym rozwiązaniem jest pamieć ostatniego cyklu. Jest dobrym cyklem gdyż piorąc często nie muszę już za każdym razem programować urządzenia. Funkcja ta zapamiętuje nam ustawienia z poprzedniego prania nawet gdy była wyłączona.
Wystarczy nacisnąć przycisk aby pranie się rozpoczęło.

Jestem w pełni przekonana, że już nie muszę bać się o swoje wszystkie ubrania. Wszystkie tkaniny zostają wyprane skutecznie oraz z pewnością chronione są przed uszkodzeniem.
Teraz już wiem, że mogę prać swoje tkaniny nie uszkadzając ich.

Nawet gdy nie mam dużo czasu z programem Quick Time Wash mogę uruchomić cykl trwający 15 min. Mogę zmieniać czas trwania prania na dostępne opcje: 15,20,30, 40, 50 i 60 minut.

Najbardziej cieszącą funkcją dla mnie jest zabezpieczenie przed dziećmi. Wydaje mi się, że nie powinno jej tutaj zabraknąć z czego jestem bardzo ucieszona. Ponieważ male dziecko nagle może nacisnąć wszystko co się da i zaszkodzić mojej pracującej pralce. Dlatego wybrałam pralkę z blokadą panelu sterowania i przycisków.

Moja pralka koloru białego stała się ozdobą wnętrza. Przednia część jest trochę zaokrąglona co stała się bardziej atrakcyjna. Po prostu nie mogło zabraknąć jej w moim mieszkaniu. Bez niej nie mogłabym poradzić sobie z takimi ciężko do usunięcia plamami z którymi muszę się zmagać na co dzień.

W tym modelu pralki system kontroluje ilość piany i jeśli zajdzie potrzeba uruchamia dodatkowe płukanie. Zbyt duża ilość proszku do prania może sprawić, że nie rozpuszcza się w całości w wodzie, a ubrania nie są dokładnie wypłukane.

Pralka SAMSUNG WF60F4EFW0W/EO ma możliwość regulacji prędkości wirowania maksymalnie do 1000 obr/min. W zależności od rodzaju pranej odzieży mogę ustawić większą lub mniejsza prędkość wirowania. Dzięki tej funkcji mogę decydować jak suche pranie wyciągnę z pralki po zakończeniu wybranego przeze mnie programu. Wiadomo im większa prędkość tym bardziej suche pranie ale tez pognieciona bielizna.

Nie żałuje kupna tego urządzenia i polecam je każdemu. Jest to sprzęt o najwyższej klasie energetycznej oszczędzając energie i płacąc przy tym mniejsze rachunki za prąd.

4 na 5

:))

Opinia potwierdzona zakupem

OK

Pralka kupiona dla osoby lubiącej proste w obsłudze urządzenia. Na razie spełnia wszystkie oczekiwania. Jedyny jak dotad minus - pracuje głośniej niż wieloletnia pralka jaką zastąpiła.

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną  

Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią
Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią


Korzyści dla Klienta 
Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 5 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek Awarii dla dużego AGD, zabudowy i TV
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 36 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Prosta i szybka pomoc – Sprzęt zastępczy na czas naprawy
 • Zwrot środków za rozmrożoną żywność
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 10 dni roboczych
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort Plus to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem
Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 5 letni
 • Ubezpieczenie dużego AGD, zabudowy i TV na wypadek mechanicznego uszkodzenia sprzętu w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 36 miesięcy
 • Zwrot środków za rozmrożoną żywność
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Prosta i szybka pomoc – Sprzęt zastępczy na czas naprawy
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 10 dni roboczych
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona Plus to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są trzy propozycje ratalne:


20x0% + odroczona płatność do 3 miesięcy przy zakupie Gwarancji Plus -> Sprawdź szczegóły

Do 55 rat + odroczona płatność do 3 miesięcy -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Pralka SAMSUNG WF60F4EFW0W/EO
Pralka SAMSUNG WF60F4EFW0W/EO ×
Pralka SAMSUNG WF60F4EFW0W/EO
Pralka SAMSUNG WF60F4EFW0W/EO

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]