Aktualne promocje

Uwieczniaj wyjątkowe chwile

Uwieczniaj wyjątkowe chwile

Aparatami Canon
FujiFilm Instax mini 12 Set Box w cenie 459 zł!

FujiFilm Instax mini 12 Set Box w cenie 459 zł!

Wypełnij swój świat radością!
Otrzymaj zwrot do 675 zł

Otrzymaj zwrot do 675 zł

przy zakupie aparatu Sony z serii ZV z wybranymi obektywami i akcesoriami! 

Aktualności

więcej

2023-07-13

Jeśli wykorzystujesz kamery sportowe 4K, ranking tych urządzeń na pewno cię zainteresuje! Pokazujemy najnowocześniejsze technologie, które pomogą ci nakręcić niesamowite ujęcia – takimi filmami pochwalisz się nie tylko przed rodziną i znajomymi. Podpowiadamy też, jaki sprzęt wybrać, by cieszyć się najlepszą jakością nagrań.

Więcej

2023-06-24

Formatowanie karty SD umożliwia całkowite zwolnienie dostępnej pamięci służącej do przechowywania zdjęć, filmów i innych plików. Choć cały proces nie jest skomplikowany, należy pamiętać o kilku istotnych zasadach. Dowiedz się, jak w bezpieczny sposób sformatować kartę SD, używając jednej z wybranych metod!

Więcej
Nie sposób zliczyć wszystkich momentów i widoków, które chciałoby się uwiecznić na zdjęciach lub materiałach wideo. Coraz więcej osób odkrywa w sobie pasję do fotografowania, a dzięki nieustannie rozwijającej się technologii jest to coraz prostsze. Najnowsze aparaty cyfrowe i kamery oferują m.in. potężny zoom, możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości Full HD, a także wiele kreatywnych filtrów, które zwiększą artystyczną wartość każdego zdjęcia. Aparaty kompaktowe, systemowe, lustrzanki, kamery – wszystkich użytkowników tych urządzeń powinny zainteresować dodatkowe obiektywy i akcesoria fotograficzne, które uatrakcyjnią, a także uproszczą oddawanie się ich pasji. Wykonanymi zdjęciami można się pochwalić np. rozmieszczając w domu ramki na zdjęcia, a tradycyjne odbitki zapewnią drukarki fotograficzne. Myśląc o sprzęcie z kategorii foto i kamery, nie wolno zapomnieć także o tym jak często mogą się przydać lornetki i lunety oraz o najnowszym hicie, jakim są drony. Dzięki każdemu z wymienionych produktów przed ich użytkownikami stoi otworem nie tylko świat fotografii, ale też pasjonujące i pouczające obserwacje przyrody.