Aktualne promocje

aparat ZV-1F dla vlogerów + uchwyt w zestawie

aparat ZV-1F dla vlogerów + uchwyt w zestawie

Canon zwrot do 1500 zł!

Canon zwrot do 1500 zł!

Odbierz do 299 zł

Odbierz do 299 zł

przy zakupie wideorejestratora Nextbase!
Zyskaj do 150 zł

Zyskaj do 150 zł

przy zakupie wideorejestratora Prido objętego promocją!
Sony  Cashback

Sony Cashback

Cashack obiektywów

Cashack obiektywów " Welcome to Alpha"

Aktualności

więcej

2022-07-18

Decydujesz się na zakup aparatu? Czy wiesz, jakie cechy sprzętu są najistotniejsze i na co zwrócić uwagę przy zakupie? Jakie parametry w najwyższym stopniu będą odpowiadały Twoim wymaganiom? Czym jest popularna obecnie lustrzanka? To kategoria aparatów z wymienną optyką, dzięki którym możemy wykonywać zdjęcia o dużo wyższej jakości niż te zrobione aparatem kompaktowym.

Więcej

2022-02-22

Zastanawiasz się, jaki aparat do nagrywania filmów będzie najlepszy? Co wziąć pod uwagę, szukając idealnego modelu? Na te pytania odpowiada nasz poradnik.

Więcej
Nie sposób zliczyć wszystkich momentów i widoków, które chciałoby się uwiecznić na zdjęciach lub materiałach wideo. Coraz więcej osób odkrywa w sobie pasję do fotografowania, a dzięki nieustannie rozwijającej się technologii jest to coraz prostsze. Najnowsze aparaty cyfrowe i kamery oferują m.in. potężny zoom, możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości Full HD, a także wiele kreatywnych filtrów, które zwiększą artystyczną wartość każdego zdjęcia. Aparaty kompaktowe, systemowe, lustrzanki, kamery – wszystkich użytkowników tych urządzeń powinny zainteresować dodatkowe obiektywy i akcesoria fotograficzne, które uatrakcyjnią, a także uproszczą oddawanie się ich pasji. Wykonanymi zdjęciami można się pochwalić np. rozmieszczając w domu ramki na zdjęcia, a tradycyjne odbitki zapewnią drukarki fotograficzne. Myśląc o sprzęcie z kategorii foto i kamery, nie wolno zapomnieć także o tym jak często mogą się przydać lornetki i lunety oraz o najnowszym hicie, jakim są drony. Dzięki każdemu z wymienionych produktów przed ich użytkownikami stoi otworem nie tylko świat fotografii, ale też pasjonujące i pouczające obserwacje przyrody.