Piloty i Wężyki spustowe (4)

Filtruj

Pilot SONY RMT-DSLR2

Dostępny!

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

1 5 9 ,-

Zadzwoń

Pilot HAHNEL Captur Remote Nikon

Dostępny!

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

3 9 9 ,-

Zadzwoń

Pilot HAHNEL Captur Remote Sony

Dostępny!

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

3 9 9 ,-

Zadzwoń

20 40 100 ilość produktów

Aktualności Więcej

Popularność materiałów 4K, z dnia na dzień robi się coraz większa. A to dlatego, że możliwość ich oglądania przestaje być przywilejem dostępnym dla nielicznych. Rośnie liczba sprzedawanych telewizorów 4K, a także komputerów czy konsol, zdolnych do odtwarzania rozdzielczości Ultra HD.

Piloty i wężyki spustowe Hahnel, Sony, Canon, Elmak, Garmin i GoPro, które w połączeniu z aparatem ustawionym na statywie pozwolą wykonać nieporuszone, ostre zdjęcia. Wężyk spustowy to mechaniczne lub elektroniczne urządzenie, dzięki któremu możliwe jest zdalne uruchomienie migawki aparatu fotograficznego. Jeszcze wygodniejszym rozwiązaniem jest pilot, który potrafi wyzwolić migawkę przy pomocy podczerwieni. Za namiastkę pilota lub wężyka spustowego można uznać samowyzwylacz. Kiedy przyda się nam jedno z tych urządzeń? Przede wszystkim wtedy, gdy będzie nam zależało na uniemożliwieniu poruszenia się aparatu. Dzieje się to często podczas wciskania spustu migawki na jego obudowie. Piloty i wężyki spustowe przydadzą się podczas fotografowania na statywie, z użyciem teleobiektywu lub długiego czasu naświetlania. Takie akcesoria sprawdzą się także wtedy, gdy będziemy chcieli choć trochę uniezależnić się od obsługi aparatu lub nie przebywać zbyt długo w niewygodnej pozycji. Piloty i wężyki spustowe, które oferuje sklep internetowy MediaMarkt.pl to urządzenia dedykowane modelom aparatów fotograficznych Canon, Nikon, Pentax i Sony oraz kamerom Garmin i GoPro.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel Piloty i Wężyki spustowe
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]