Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Piloty i Wężyki spustowe (4)

Filtruj

Pilot SONY RMT-DSLR2

Dostępny!

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

1 5 9 ,-

Zadzwoń

Pilot SONY RM-LVR2 do kamery Action Cam

Towar z ekspozycji

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

5 4 9 ,-

Zadzwoń

Pilot SP GADGETS SP Bluetooth Remote

Towar z ekspozycji

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

8 9 , 9 0

Zadzwoń

20 40 100 ilość produktów

Aktualności Więcej

Rejestrowanie otaczającej nas rzeczywistości, wraz z rozwojem technologii wchodzi na coraz wyższy poziom. Zdjęcia, które możemy udostępniać w ciągu kilku sekund po ich zrobieniu użytkownikom z całego świata, transmisje na żywo, niesamowita rozdzielczość 4k Ultra HD dostępna w smartfonie – to wszystko robi wrażenie.

Piloty i wężyki spustowe Hahnel, Sony, Canon, Elmak, Garmin i GoPro, które w połączeniu z aparatem ustawionym na statywie pozwolą wykonać nieporuszone, ostre zdjęcia. Wężyk spustowy to mechaniczne lub elektroniczne urządzenie, dzięki któremu możliwe jest zdalne uruchomienie migawki aparatu fotograficznego. Jeszcze wygodniejszym rozwiązaniem jest pilot, który potrafi wyzwolić migawkę przy pomocy podczerwieni. Za namiastkę pilota lub wężyka spustowego można uznać samowyzwylacz. Kiedy przyda się nam jedno z tych urządzeń? Przede wszystkim wtedy, gdy będzie nam zależało na uniemożliwieniu poruszenia się aparatu. Dzieje się to często podczas wciskania spustu migawki na jego obudowie. Piloty i wężyki spustowe przydadzą się podczas fotografowania na statywie, z użyciem teleobiektywu lub długiego czasu naświetlania. Takie akcesoria sprawdzą się także wtedy, gdy będziemy chcieli choć trochę uniezależnić się od obsługi aparatu lub nie przebywać zbyt długo w niewygodnej pozycji. Piloty i wężyki spustowe, które oferuje sklep internetowy MediaMarkt.pl to urządzenia dedykowane modelom aparatów fotograficznych Canon, Nikon, Pentax i Sony oraz kamerom Garmin i GoPro.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel Piloty i Wężyki spustowe