Jaki trymer do brody? Ranking produktów

Zarost znowu jest w modzie. Starannie zapuszczana broda może dodać wiele uroku, ale tylko pod warunkiem, że jest zadbana. Są oczywiście zwolennicy ręcznych metod regulacji zarostu, jednak w codziennej pielęgnacji zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem są precyzyjne i niezawodne urządzenia elektryczne. Dobry trymer do brody jest na wagę złota dla tego, kto ją zapuszcza i chce wyglądać dobrze. A jaki konkretnie model warto wybrać? Przedstawiamy nasz ranking.

Zanim przejdziemy do przedstawienie wybranych przez nas modeli, wymienimy jeszcze kilka elementów szczególnie ważnych przy wyborze trymera.

  • Przeznaczenie – trymery mogą pełnić bardzo różne funkcje. Ich wspólną cechą jest oczywiście usuwanie lub skracanie owłosienia, ale konstrukcja, kształt i rodzaj końcówek decydują o tym, jak bardzo jest uniwersalny. Inną kategorią są trymery przeznaczone tylko do brody, a inną trymery uniwersalne, nadające się do golenia całego ciała. 
  • Rodzaj systemu golącego – ze względu na konstrukcję, wyróżniamy tu modele, gdzie owłosienie dostaje się pomiędzy folie, pod którą znajduje się ostrze tnące (trymer miedzy ostrzami), a także urządzenia oparta o ruchomą głowicę. Te drugie mają za zadanie dopasowywać się do kształtu twarzy i zapewnić płynność golenia. Jeśli wcześniej, zanim postanowiliśmy zapuścić zarost, korzystaliśmy z golarki usuwającej włosy całkowicie, można opierać się na pewnych przyzwyczajeniach i odczuciach związanych z konstrukcją i systemem działania, ponieważ w przypadku trymera te parametry są podobne.


Jaki trymer wybrać? Sprawdź trymery


  • Regulacja – zarost nie musi być tej samej długości, podczas stylizacji brody możemy używać różnych ustawień, aby osiągnąć idealny efekt. Od konkretnego modelu zależy jak bardzo precyzyjna jest regulacja oraz czy sposób zmiany długości jest dla nas intuicyjny i komfortowy. Najczęściej spotyka się pokrętło, suwak albo wymienne nakładki. To, który system najlepiej się sprawdza, jest indywidualną sprawą.
  • Ważne funkcje – w tym miejscu na pewno warto wymienić samo ostrzące się ostrza, które przedłużają znacząco żywotność urządzenia, wodoodporność, a także czytelny wyświetlacz, który pokaże stan naładowania baterii w przypadku urządzenia z zasilaniem akumulatorowym. Ciekawostką może być także funkcja podświetlenia. Jak działa? Na końcówce głowicy umieszcza się niewielką diodę, która oświetla miejsce, które chcemy ogolić. Dzięki temu możemy golić znacznie precyzyjniej, co przydaje się szczególnie w przypadku usuwania włosków z nosa i uszu


Trymer REMINGTON MB6850 VACUUM


Mając ten trymer, możesz zapomnieć o włosach na podłodze albo w umywalce. Wbudowana próżnia zapewnia przechwytywanie do 95% przyciętych włosów, dzięki czemu unikniesz bałaganu. Potężna komora próżniowa nie tylko pozwala na pozbycie się niechcianych włosów, ale także zmniejsza prawdopodobieństwo, że ścięty zarost dostanie się do wnętrza maszynki - co zapewnia płynność golenia. Próżnię można łatwo odczepić od urządzenia, żeby co jakiś czas ją wyczyścić. 

Co można powiedzieć o samym goleniu? Za precyzyjne ruchy odpowiada głowica z regulowanym grzebieniem. Można tu swobodnie regulować długość zarostu w zakresie od 2 do 18 mm. Ostrza mają powłokę tytanową, co zapewnia dużą precyzję, ale również trwałość i niezawodność urządzenia.

Trymer pracuje bezprzewodowo przez 60 minut, a naładowanie akumulatora do maksymalnej pojemności zajmuje tylko 2 godziny. 


Trymer PHILIPS Multigroom series 7000 18w1 MG7785/20


To bardzo uniwersalny trymer, wyposażony w 18 wymiennych nasadek. A pomocą tego sprzętu można golić nie tylko twarz, ale również inne części ciała. Za pomocą tego trymera, nie tylko wystylizujemy brodę, ale również ogolimy włosy na klatce piersiowej, a także pozbędziemy się zbędnego owłosienia w nosie albo w uszach. Mocną stroną tego modelu jest technologia DualCut, która obejmuje dwa razy więcej ostrzy niż standardowo. Stalowe ostrza delikatnie pocierają o siebie, ostrząc się podczas golenia. Dzięki temu, po pięciu latach użytkowania, są równie ostre, jak pierwszego dnia.

Zasilanie akumulatorowe starcza aż na 5 godzin nieprzerwanej pracy. Dominujące materiały to szlachetna stal i guma co sprawia, że urządzenie jest trwałe, solidne i dobrze leży w dłoni. Trymer jest całkowicie wodoodporny, dzięki czemu można korzystać z niego także pod prysznicem. 


Trymer PHILIPS Multigroom Series 5000 MG5730/15 11w1


To zdecydowanie tańsza wersja, która nie jest aż tak rozbudowana, jak poprzednik. W przypadku tego modelu, mamy mniej końcówek, choć nadal sporo, bo aż 11. Można także całkowicie zrezygnować z nasadki, aby uzyskać nienaganne krawędzie wokół brody, szyi i linii włosów lub przyciąć włosy na ciele do minimalnej długości. Warto odnotować antypoślizgowy ergonomiczny uchwyt, a także możliwość używania trymera także na mokro. W pełni naładowany, działa 80 minut. Mimo stosunkowo niskiej ceny jest to produkt o dużej trwałości – gwarancja producenta obowiązuje aż 4 lata.


Trymer PHILIPS Beardtrimmer Series 3000 QT4015/16


To specjalistyczny sprzęt, który cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników. Ma aż 20 ustawień długości regulowanych z dokładnością do 0,5 milimetra. Ostrza pokryte są tytanem, a budowa trymera odznacza się bardzo dobrą ergonomią. Ten model będzie wyborem dla tych, którzy lubią golić się na sucho. Pracuje zarówno na kablu, jak również bezprzewodowo. W celu wyczyszczenia głowicy, wystarczy opłukać ją pod bieżącą wodą.


Trymer do brody BRAUN BT 5070


Ten trymer pozwoli uzyskać elegancki, dokładnie wystylizowany zarost, lub po prostu przyciąć brodę. Dwa odpinane grzebienie do przycinania zapewniają bardzo dużą elastyczność. Precyzyjna nasadka grzebieniowa (1-10 mm) z przycinaniem co 0.5 mm pozwoli osiągnąć perfekcyjny wygląd. Sprzęt jest wodoodporny i może pracować podłączony do gniazdka sieciowego lub do 50 minut bezprzewodowo, pod warunkiem, że jest w pełni naładowany. Jako dużą zaletę warto wymienić także cichą pracę urządzenia. 

Dobry trymer potrafi zdecydowanie ułatwić życie i znacząco skrócić czas potrzebny na pielęgnację brody, przy zachowaniu doskonałych rezultatów. Gdy mamy w domu odpowiedni sprzęt, dużo łatwiej myśleć o zapuszczaniu brody lub wąsów i utrzymaniu swojego zarostu na co dzień w dobrej kondycji. Zapuszczenie ładnej brody i stylizacja nie są zadaniem łatwym, ale dla dobrego efektu naprawdę warto poświęcić nie tylko czas, ale i pieniądze. Z tego powodu, nie warto oszczędzać na trymerze, bo tanie urządzenie niskiej jakości, szybko zniweczy nasze wysiłki.


powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]