Porównywarka (0)
PLN

Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 420 RGB

nr kat.: 1425718
Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 420 RGB
Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 420 RGB
Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 420 RGB
Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 420 RGB
Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 420 RGB
Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 420 RGB
Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 420 RGB
Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 420 RGB
Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 420 RGB
Klawiatura przewodowa GENESIS Thor 420 RGB
50 zł za każde wydane 500 zł
  • Interfejs: USB
  • Komunikacja: Przewodowa
  • Konstrukcja: Aluminiowa konstrukcja , Mechaniczna , Niski profil klawiszy , Podświetlenie RGB , Przełączniki Content Slim Blue
  • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Kupuj w zestawie

Produkt, który przeglądasz

+
419,00
410,10

Opis i specyfikacja

 

Budząca podziw płaska klawiatura mechaniczna. Skonstruowana dla najbardziej wymagających graczy ceniących sobie nie tylko zaawansowaną funkcjonalność, ale także piękny, luksusowy design. Wykonana z lśniącego aluminium kusi swoim wyglądem, zadowala możliwościami i żywotnością przełączników do 50 mln kliknięć. Poznaj Thor 420 – Twoją nową klawiaturę mechaniczną.

 

Nowoczesne przełączniki mechaniczne

Thor 420 RGB wyposażona jest w nowoczesne, wysokiej jakości niebieskie przełączniki mechaniczne o żywotności do 50 milionów kliknięć, które charakteryzują się wyraźnym klikiem oraz super niskim punktem aktywacji 1.2mm. Wymaga ona jedynie 45 gramów nacisku, co umożliwia błyskawiczne naciskanie klawiszy dając tym samym niesprawiedliwą przewagę nad Twoją konkurencją.

 

Niskoprofilowa, aluminiowa obudowa

W odpowiedzi na potrzeby graczy stworzyliśmy klawiaturę o bardzo solidnej, aluminiowej konstrukcji o ultra płaskim profilu. Daje to jeszcze większy komfort dla Twoich nadgarstków podczas długich godzin rozgrywki. Aluminium sprawia, że masz do czynienia z trwałą i solidną klawiaturą, nadając jej dodatkowo ekskluzywny wizerunek, który poprawi look każdego biurka.

 

Blokada klawisza Windows

Klawiatura pozwala w prosty sposób zablokować klawisz Windows. W przypadku każdej ważnej bitwy nie możesz sobie pozwolić na przypadkowe zminimalizowanie gry. Graj bez zakłóceń i wygrywaj z Thor 420 RGB !

Klawisze multimedialne do Twojej dyspozycji.

Thor 420 posiada klawisze funkcyjne rozmieszczone na przyciskach F1 – F12. Znajdziesz tam między innymi możliwość sterowania multimediami czy szybkie otwieranie konkretnych aplikacji np. kalkulatora. Klawiatura stworzona dla graczy, która  ułatwia funkcjonowanie również poza grami.

Zjawiskowy design

Niecodzienna, smukła sylwetka w lśniącym aluminium. Uzupełniona magicznym podświetleniem RGB z niesamowitym efektem PRISMO z 22 trybami oświetlenia. Thor 420 to prawdziwie zjawiskowa klawiatura, która dumnie reprezentuje Twoje stanowisko.

 

N-KEY Rollover

Klawiatura korzysta z technologii N-Key rollover, czyli pełnego Anti-Ghostingu. Nieważne, ile gracz wciśnie klawiszy jednocześnie, urządzenie odczyta prawidłowo każdy wciśnięty przycisk, błyskawicznie przesyłając sygnał z klawiatury do komputera. Pełen odczyt. Pełna kontrola. Thor 420 nie godzi się na żadne kompromisy.

 

 

Zaawansowane oprogramowanie.

Thor 420 to również zaawansowane oprogramowanie pozwalające na konfigurowanie własnych profili i makr. Dzięki nim gracz może wcześniej przygotować się do każdej rozgrywki i przy pomocy jednego klawisza odpalić zabójcze combo, które przesądzi o losie potyczki. Ponadto w centrum dowodzenia skonfigurujesz dokładnie aktywny tryb podświetlenia RGB.

Gumowe antypoślizgowe stópki

Klawiatura posiada antypoślizgowe stópki, które zapewniają jej niezachwianą stabilizację. Gdy musisz zdominować przeciwnika ważne jest, abyś w najważniejszych momentach nie stracił kontroli spod swoich rąk. Thor 420 daje Ci pewność, że klawiatura i odpowiednie przyciski są tam, gdzie powinny być.

Techniczne

Przeznaczenie

Dla graczy, Komputer

Interfejs

USB

Komunikacja

Przewodowa

Wspierane systemy operacyjne

Android 4.2.2, Linux, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP

Zastosowane technologie

N-key Rollover

Klawiatura

Dodatkowe klawisze

12 klawiszy multimedialnych

Rodzaj przełączników

Mechaniczne

Ilość klawiszy

104

Inne

Częstotliwość próbkowania: 1000 Hz

Konstrukcja

Aluminiowa konstrukcja, Mechaniczna, Niski profil klawiszy, Podświetlenie RGB, Przełączniki Content Slim Blue

Fizyczne

Długość kabla [m]

1.65

Waga [g]

573

Wymiary [cm]:

2.4 x 41.8 x 11.3

Ogólne

Producent

Genesis

Linia

Thor

Kolor

Srebrno-czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie

5/5

Jarek

Polecam

Klawiatura w grupie tych lepszych i budżetowych dobrze że ją kupiłem. Niski profil ulepsza granie, szybka dokładna reakcja. Zaawansowane funkcje. Polecam

5/5

Mirek

Polecam

Jestem zadowolony klawiatura bardzo premium a budżetowa i ten niski profil superek. Poprzednią też miałem thor.