Gaming-monitor LG 39GX900A-B Czarny
LG
Numer produktu: 162650799
Porównaj
Zobacz dane techniczne
Niestety dostawa nie jest możliwa
Ten produkt będzie wkrótce dostępny
Porównaj
LG 39GX900A-B. Długość przekątnej ekranu: 99,1 cm (39"), Rozdzielczość: 3440 x 1440 px, Typ HD: Wide Quad HD, Technologia wyświetlacza: OLED, Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms, Natywne proporcje obrazu: 21:9, Kąt widzenia (poziomy): 178°, Kąt widzenia (pionowy): 178°. Wbudowane głośniki. Wbudowany USB hub. Standard VESA, Opcja regulacji wysokości. Kolor produktu: Czarny
Charakterystyka techniczna
Matryca
OLED (Organic Light-Emitting Diode)
Przekątna ekranu [cm]
99.1 cm
Przekątna ekranu (cal)
39 "
Technologia
FreeSync i G-SYNC
Format HDR
HDR10
Wyposażenie
Przekątna ekranu
99.1 cm / 39 "
Format HD
WQHD
Wysoki zakres dynamiki (HDR)
DisplayHDR 400 True Black, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Rozdzielczość
3440 x 1440 pixels
Rozdzielczość
WQHD 3440 x 1440 pixels
Format ekranu
21:9
Czas reakcji
0.03 ms
Czas reakcji dodatkowe informacje
GTG (Gray to Gray)
Kąt widzenia poziomy [stopnie]
178 °
Kąt widzenia pionowy [stopnie]
178 °
Jasność
275 cd/m²
Przestrzeń kolorów (DCI-P3)
98.5 %
Liczba kolorów
1.07 biliona kolorów
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
240 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
240 Hz
Rozmiar plamki [mm]
0.266 mm
Kontrast
Producent/importer
GTIN
Typ produktu
Gaming-monitor
Producent
Producent
LG
Website
https://www.lg.com/de/support/kontaktieren-sie-uns/#:~:text=Support%2DHotline%3A%20%2B49%206196%207883000%20*