Gaming-monitor SAMSUNG LS27BG400EUXEN Czarny
SAMSUNG
Numer produktu: 99126985
-6%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 978,00zł
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a dostarczymy je w dniach 18.05.2026 - 20.05.2026
+ Darmowa dostawa
Porównaj
Samsung LS27BG400EUXEN. Długość przekątnej ekranu: 68,6 cm (27"), Rozdzielczość: 1920 x 1080 px, Typ HD: Full HD, Technologia wyświetlacza: LED, Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms, Natywne proporcje obrazu: 16:9, Kąt widzenia (poziomy): 178°, Kąt widzenia (pionowy): 178°. Standard VESA, Opcja regulacji wysokości. Kolor produktu: Czarny
Charakterystyka techniczna
Matryca
IPS (In-Plane Switching)
Przekątna ekranu [cm]
68.5 cm
Przekątna ekranu (cal)
27 "
Technologia
FreeSync Premium
Obraz 3D
nie
Format HDR
HDR10
Funkcje AI
Brak
Wyposażenie
Przekątna ekranu
68.5 cm / 27 "
Format HD
Full-HD
Obszar aktywny ekranu
596.736 mm x 335.664 mm
Rozdzielczość
1920 x 1080 pixels
Rozdzielczość
Full-HD 1920 x 1080 pixels
Format ekranu
16:9
Podświetlenie LED
tak
Czas reakcji
1 ms
Czas reakcji dodatkowe informacje
1 (GTG)
Kąt widzenia poziomy [stopnie]
178 °
Kąt widzenia pionowy [stopnie]
178 °
Jasność
400 cd/m²
Głębokość koloru
8-bit
Przestrzeń kolorów (sRGB)
99 %
Liczba kolorów
16.7 miliona kolorów
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
240 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
60 Hz