Robot odkurzająco-mopujący PHILIPS XU5000/20 Beżowy
PHILIPS
Dostępny online
Złóż zamówienie przed 21:00, a dostarczymy je już jutro
+ Darmowa dostawa
Sprawdź odbiór w sklepie
Aby sprawdzić dostępność produktu:
Porównaj
Kluczowe zalety produktu:
  • 10000 Pa ssania – skuteczne zbieranie kurzu, okruchów i sierści
  • Podwójny mop obrotowy – jednoczesne mopowanie i mycie
  • Nawigacja laserowa LDS – omijanie przeszkód ≥ 2,5 × 2 cm i unikanie dywanów w trybach mokrych
  • Filtr EPA 10 wielokrotnego użytku i szczotka zapobiegająca splątaniu włosów
  • Cichy tryb pracy ≤ 66 dB – komfort dla domowników.
Sprząta dokładnie i systematycznie
Długi czas pracy i płynna obsługa
Dla kogo ten model?
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
Robot odkurzająco-mopujący
Konstrukcja
Podwójny mop obrotowy
Maks. moc ssania
10 kPa
Filtr
Rodzaj filtra
EPA 10
Filtr łatwy do mycia
tak
Pojemnik na kurz
Maks. objętość zbiornika na pył
260 ml
Szczotki + dysze
Rodzaje szczotek/dysz
Gumowa szczotka z włosiem, szczotka boczna
Wyposażenie
Wskaźnik ładowania
tak
Nawigacja laserowa
Wykrywanie przeszkód
Zaplanowane sprzątanie
Wi-Fi
Możliwość sterowania aplikacją
Funkcja mopa
Pojemność zbiornika na wodę
270 ml
Czujnik powierzchniowy
Wykrywanie dywanów
Baza ładowarki
automatyczny powrót do stacji ładującej
Dodatkowe informacje
Tryb zwiększonej mocy ssania na dywanie, Rozplątywanie włosów, Pokonywanie przeszkód: do 20mm, Wi-Fi: 2,4GHz i 5GHz, Podstawowe funkcje sterowania za pomocą usług Alexa i Asystenta Google