Stacja ładowania SBS TEPOWST200W
SBS
Numer produktu: 1483572
-20%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 899,10zł
Dostępny online
Złóż zamówienie przed 21:00, a dostarczymy je już jutro
+ Darmowa dostawa
Sprawdź odbiór w sklepie
Aby sprawdzić dostępność produktu:
Porównaj
Stacja ładowania SBS TEPOWST200W o pojemności 50000 mAh i mocy 200 W to idealny towarzysz podczas długich podróży. Może łatwo być przechowywana w bagażniku lub komorze pasażerskiej pojazdu dzięki praktycznemu zintegrowanemu uchwytowi, aby zasilać przez wiele dni urządzenia Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo. Zintegrowane światło LED przydaje się do oświetlania nocnego lub sygnalizowania sytuacji awaryjnych.
Korzyści:
  • Pojemność: 50 000 mAh
  • Uniwersalność: stacja może naładować jednocześnie do 6 urządzeń
  • Port DC o mocy 72 W dedykowany dla bardziej wymagających urządzeń, takich jak laptopy
  • Port AC o mocy 200 W do zasilania różnych urządzeń, takich jak telewizory czy wentylatory
  • Kontrola mocy przy pomocy wyświetlacza LCD
  • Zintegrowane światło LED z 3 różnymi trybami
  • Łatwość ponownego ładowania w samochodzie, w domu czy z użyciem panelu słonecznego
  • Bezpieczny i wygodny uchwyt do przenoszenia
  • Możliwość monitorowania poziomu naładowania i zużycia mocy za pomocą wyświetlacza LCD.
Odkryj szybkie i bezpieczne ładowanie
Stacja ładowania SBS TEPOWST200W wyposażona jest w 2 porty USB-C z technologią Power Delivery (PD), które mogą dostarczyć do 27 W - idealne do ładowania smartfonów, tabletów lub konsol. Natomiast porty USB-A z technologią Adaptive Fast Charge (AFC) dostarczają 18 W i są doskonałe do ładowania słuchawek TWS, smartwatchy, głośniki, czytniki e-booków, lampy turystyczne. Te technologie zapewniają szybkie i bezpieczne ładowanie. Port DC o mocy 72 W jest dedykowany dla bardziej wymagających urządzeń, takich jak kompatybilne laptopy oraz inne akcesoria elektroniczne. Najmocniejszy port to port AC przeznaczony dla kabli zasilających i ładowarek z wtyczką Schuko lub europejską. Ten port może dostarczyć do 200 W i zasilić nie tylko każdy notebook, ale także małe urządzenia domowe, takie jak wentylator, telewizor, laptopy i akcesoria do kamperów z zgodnym zasilaniem. Kontroluj wydajność zasilania za pomocą wyświetlacza LCD.
Niezastąpione rozwiązanie dla przenośnych urządzeń elektronicznych
Cechy
Typ produktu
Stacja zasilania
Moc maksymalna
200 W
Pojemność akumulatora
50000 mAh
Złącza
2x USB-A, 2x USB-C, 1x DC, 1x AC
Szerokość
250 mm
Wysokość
200 mm
Głębokość
170 mm