Telewizor LED SHARP 40HA1405E 40" FHD Active Motion Czarny
SHARP
Numer produktu: 1497064
749,00zł
Porównaj
Przekątna ekranu (cal)
Zobacz dane techniczne
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a my dostarczymy je od 18.05.2026
+ Darmowa dostawa
Sprawdź odbiór w sklepie
Aby sprawdzić dostępność produktu:
Odkryj powiązane modele
  • MediaMarkt poleca
Biały dzwonek z falami na niebieskim tle, wskazujący alert.
Telewizor OLED LG OLED65C54LA 65" 4K 144Hz webOS OLED Color Grafitowy
6199,00zł
Porównaj wersje
Porównaj
Kluczowe zalety produktu:
– Full HD 1920 × 1080 – wysoka ostrość i szczegółowość obrazu
– Active Motion 100 – płynniejszy ruch i lepsze odwzorowanie dynamicznych scen
– Bogata łączność – 3 × HDMI, 2 × USB, wejście antenowe, satelitarne i RCA
– Obsługa DVB-T/T2/C/S/S2 – pełna kompatybilność z cyfrową telewizją naziemną, kablową i satelitarną
– Dolby Digital / Dolby Digital Plus – wysokiej jakości dźwięk przestrzenny
– Tryb hotelowy i HDMI ARC/CEC – dodatkowe funkcje zwiększające komfort użytkowania.
Płynny obraz i szeroka funkcjonalność
Dla kogo ten model?
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
Telewizor LED
Typ wyświetlacza
LED
Przekątna ekranu
101 cm / 40 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
89.2 cm / 50.9 cm / 8.2 cm
Format HD
Full-HD
Smart TV
nie
Wyposażenie
Rozdzielczość
1920 x 1080
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
60 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
50 Hz