Telewizor LED SHARP 55HL4465E 55" 4K Google TV Dolby Vision Czarny
SHARP
Numer produktu: 1497056
1699,00zł
Porównaj
Przekątna ekranu (cal)
Zobacz dane techniczne
Dostępny online
Złóż zamówienie przed 20:00, a dostarczymy je już jutro
+ Darmowa dostawa
Sprawdź odbiór w sklepie
Aby sprawdzić dostępność produktu:
Odkryj powiązane modele
  • MediaMarkt poleca
Biały dzwonek z falami na niebieskim tle, wskazujący alert.
Telewizor OLED LG OLED65C54LA 65" 4K 144Hz webOS OLED Color Grafitowy
6199,00zł
Porównaj wersje
Porównaj
Kluczowe zalety produktu:
– 4K Ultra HD (3840 × 2160) – obraz pełen detali i wyrazistości
– Dolby Vision, HDR10 i HLG – kinowa jakość kolorów i kontrastu
– Dolby Atmos – przestrzenny dźwięk dla pełnych wrażeń
– Google TV – dostęp do aplikacji, rekomendacji i setek darmowych kanałów
– Active Motion 1000 i Smooth Motion – redukcja rozmycia w dynamicznych scenach
– HDMI 2.1 (x4) z eARC i ALLM – świetny wybór także dla graczy
– Szeroka łączność – 4 × HDMI, 2 × USB, LAN, Bluetooth, wyjście optyczne i słuchawkowe 3,5 mm
– Smukła konstrukcja – nowoczesny design i montaż w standardzie VESA 400 × 300.
Rozrywka w większym formacie
Dla kogo ten model?
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
Telewizor LED
Typ wyświetlacza
LED
Przekątna ekranu
139 cm / 55 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
122.6 cm / 71.3 cm / 8.4 cm
Format HD
UHD 4K
Format HDR
Dolby Vision, HDR10, HLG
Smart TV
tak
System operacyjny
Google TV
Wyposażenie
Rozdzielczość
3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
60 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
50 Hz