Telewizor LG 50UM662H4LC Szary
LG
Numer produktu: 168023947
-28%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 4563,00zł
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a dostarczymy je w dniach 20.05.2026 - 22.05.2026
+ Darmowa dostawa
Porównaj
LG 50UM662H4LC. Długość przekątnej ekranu: 127 cm (50"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Kształt ekranu: Płaski. Smart TV. Jasność: 330 cd/m², Natywne proporcje obrazu: 16:9. System formatu sygnału cyfrowego: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. Wi-Fi, Przewodowa sieć LAN. Kolor produktu: Szary
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
Telewizor
Typ wyświetlacza
LED
Przekątna ekranu
127 cm / 50 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
1121 mm / 651 mm / 57.1 mm
Format HD
UHD 4K
Format HDR
Quantum HDR
Smart TV
tak
System operacyjny
webOS
Funkcje AI
Wirtualny asystent
Wyposażenie
Rozdzielczość
3840 x 2160 pixels
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
60 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
60 Hz
Format ekranu
16:9
Wysoki zakres dynamiki (HDR)
High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Jasność
330 cd/m²
Odbiór
Tunery
DVB-C, DVB-S2
Wyposażenie
Projekt ekranu
Płaski
Streaming
Netflix
Tryb hotelowy
tak
Elementy sterowania głosem
Możliwość sterowania aplikacją
Producent/importer
GTIN
Typ produktu
Telewizor
Producent
Producent
LG Electronics Deutschland GmbH
Website
https://www.lg.com/de/support/kontaktieren-sie-uns/#:~:text=Support%2DHotline%3A%20%2B49%206196%207883000%20*