Telewizor MiniLED BLAUPUNKT 85MCG8000S 85" 4K 144Hz Google TV Dolby Vision Czarny
0Na podstawie 0 ocen
Numer produktu: 1499939
BLAUPUNKT
BLAUPUNKT
  • -5% dla Klubowiczów
6999,00zł
Porównaj
Przekątna ekranu (cal)
Zobacz dane techniczne
Dostępny online
Złóż zamówienie przed 20:00, a dostarczymy je już jutro
+ Darmowa dostawa
Sprawdź odbiór w sklepie
Aby sprawdzić dostępność produktu:
Odkryj powiązane modele
  • MediaMarkt poleca
Biały dzwonek z falami na niebieskim tle, wskazujący alert.
Telewizor OLED LG OLED65C54LA 65" 4K 144Hz webOS OLED Color Grafitowy
6199,00zł
Porównaj wersje
Porównaj
Telewizor MiniLED BLAUPUNKT 85MCG8000S to model z serii MCG8000S, stworzony dla osób oczekujących kinowych wrażeń w domowym zaciszu. Dzięki technologii Mini LED, częstotliwości odświeżania 144 Hz oraz wsparciu dla Dolby Vision i Dolby Atmos, oferuje obraz i dźwięk na najwyższym poziomie.
Najważniejsze korzyści:
  • Ogromny ekran 85" 4K Ultra HD – rozdzielczość 3840 × 2160 i przekątna 216 cm dla pełnego zanurzenia w obrazie
  • Odświeżanie 144 Hz – płynność obrazu idealna do gier i dynamicznych scen filmowych
  • Obsługa HDR10 i Dolby Vision – kinowa jakość obrazu z realistycznymi detalami
  • Dźwięk 2 × 12 W + subwoofer 20 W – przestrzenne brzmienie z Dolby Atmos i Dolby Audio
  • Szerokie kąty widzenia 178° i czas reakcji 9,5 ms – komfort oglądania z każdego miejsca w pokoju
Komfort użytkowania na co dzień
Dla kogo ten produkt?
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
Telewizor MiniLED
Typ wyświetlacza
Mini LED
Przekątna ekranu
216 cm / 85 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
189 cm / 108.1 cm / 8.2 cm
Format HD
UHD 4K
Format HDR
Dolby Vision, HDR10
Smart TV
tak
System operacyjny
Google TV
Wyposażenie
Rozdzielczość
3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
144 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
144 Hz