Telewizor Neo QLED SAMSUNG QE85QN77FAT 85" 4K 144Hz Tizen Neo Quantum HDR Czarny
SAMSUNG
Numer produktu: 1493882
-15%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 8299,00zł
6999,00zł
Porównaj
Przekątna ekranu (cal)
Zobacz dane techniczne
Dostępny online
Złóż zamówienie przed 20:00, a dostarczymy je już jutro
+ Darmowa dostawa
Sprawdź odbiór w sklepie
Aby sprawdzić dostępność produktu:
Odkryj powiązane modele
  • MediaMarkt poleca
Biały dzwonek z falami na niebieskim tle, wskazujący alert.
Telewizor OLED LG OLED65C54LA 65" 4K 144Hz webOS OLED Color Grafitowy
6199,00zł
Porównaj wersje
Porównaj
Korzyści:
  • Rozdzielczość 4K UHD z technologią Neo QLED
  • Procesor AI NQ4 Gen2
  • Neo Quantum HDR
  • System operacyjny Tizen.
Procesor AI NQ4 Gen2
Neo Quantum HDR
System operacyjny Tizen
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
Telewizor Neo QLED
Typ wyświetlacza
Neo QLED
Przekątna ekranu
214 cm / 85 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
190.17 cm / 108.65 cm / 2.69 cm
Format HD
UHD 4K
Format HDR
HDR10+, Quantum HDR
Smart TV
tak
System operacyjny
Tizen
Technologia
FreeSync Premium Pro
Procesor
AI NQ4 Gen2
Funkcje AI
Procesor AI, Optymalizacja wydajności, Skalowanie AI
Sztuczna inteligencja (AI)
Tak
Wyposażenie
Rozdzielczość
3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
144 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
144 Hz