Telewizor NeoQLED SAMSUNG QE85QN900FT 85" 8K 165Hz Tizen FreeSync Premium Pro Czarny
SAMSUNG
Numer produktu: 1493885
20499,00zł
Porównaj
Przekątna ekranu (cal)
Zobacz dane techniczne
Telewizor OLED LG OLED65C54LA 65" 4K 144Hz webOS OLED Color Grafitowy
Porównaj
Korzyści:
  • Rozdzielczość 8K UHD z technologią Neo QLED
  • Procesor AI NQ4 Gen2
  • Neo Quantum HDR
  • System operacyjny Tizen.
Procesor AI NQ4 Gen2
Przekątna ekranu
214 cm / 85 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
190.68 cm / 108.78 cm / 3.95 cm
Format HD
UHD 8K
Format HDR
HDR10+, Quantum HDR
Procesor
AI NQ8 Gen2
Rozdzielczość
7680 x 4320
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
165 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
120 Hz