Telewizor QLED SHARP 55HP5465E 55" 4K Google TV Dolby Vision Czarny
SHARP
Numer produktu: 1497057
1649,00zł
Porównaj
Przekątna ekranu (cal)
Zobacz dane techniczne
Telewizor OLED LG OLED65C54LA 65" 4K 144Hz webOS OLED Color Grafitowy
Porównaj
Kluczowe zalety produktu:
– 4K Ultra HD QLED – wyrazisty obraz i bogata gama kolorów
– Google TV – intuicyjny system z dostępem do tysięcy aplikacji
– Dolby Vision, HDR10 i HLG – realistyczne barwy i kontrast kinowej jakości
– Dolby Atmos – przestrzenny dźwięk 360° dla pełnych wrażeń
– HDMI 2.1 z eARC i ALLM – wysoka jakość obrazu i płynność w grach
– Smooth Motion i Active Motion 1000 – redukcja rozmycia w dynamicznych scenach
– Bogata łączność – 4 × HDMI 2.1, 2 × USB, LAN, optyczne wyjście audio, słuchawkowe 3,5 mm
– Nowoczesne wzornictwo – smukła konstrukcja, montaż w standardzie VESA 400 × 300.
Rozrywka i technologia w jednym
Dla kogo ten model?
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
Telewizor QLED
Typ wyświetlacza
QLED
Przekątna ekranu
139 cm / 55 "
System operacyjny
Google TV
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
60 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
50 Hz