TV LG OLED evo AI C5 OLED48C56LB Brązowy
LG
Numer produktu: 159211246
-13%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 6533,00zł
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a dostarczymy je w dniach 20.05.2026 - 22.05.2026
+ Darmowa dostawa
Porównaj
LG OLED evo AI OLED48C56LB. Długość przekątnej ekranu: 121,9 cm (48"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: OLED evo, Kształt ekranu: Płaski. Smart TV. Technologia interpolacji: OLED Motion, Czas odpowiedzi (typowy): 0,1 ms, Natywne proporcje obrazu: 16:9. System formatu sygnału cyfrowego: DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wi-Fi, Przewodowa sieć LAN. Kolor produktu: Brązowy
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
TV
Typ wyświetlacza
OLED evo
Przekątna ekranu
121.9 cm / 48 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
1071 mm / 618 mm / 46.9 mm
Format HD
UHD 4K
Format HDR
Dolby Vision
Smart TV
tak
System operacyjny
webOS
Technologia
FreeSync i G-SYNC
Funkcje AI
Wirtualny asystent
Wyposażenie
Rozdzielczość
3840 x 2160 pixels
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
120 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
120 Hz